Stadler Form MIA difuzér

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 • 1 z 7
 

Chcete mať doma príjemnú vôňu vo vzduchu? Nechajte to na malý, elegantný aróma difuzér, známy pod menom MIA! 

 

29 €
Značka Stadler Form
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
Zvoľte variant
Stadler Form MIA difuzér - Black Kód tovaru M-051 Varianta: Black 29 €
   
Stadler Form MIA difuzér - White Kód tovaru M-050 Varianta: white 29 €
   
Stadler Form MIA difuzér - Gold Kód tovaru M-052 Varianta: Gold 29 €
   
Stadler Form MIA difuzér - Titanium Kód tovaru M-055 Varianta: Titanium 29 €
   
 

Aróma difuzér MIA je najmenším zástupcom aróma difuzérov švajčiarskej značky Stadler Form, na prevádzku stačí iba voda a váš obľúbený aróma olej. Mia funguje na ultrazvukovom princípe, ktorý je najšetrnejším a najúčinnejším spôsobom distribúcie vône do priestoru. Dokáže optimálne rozptyľovať vône a esenciálne oleje vo forme mimoriadne jemnej hmly. Pri plnej nádobe na vodu bude osviežovať miestnosť príjemnou vôňou až desať hodín. Vďaka mimoriadne tichej prevádzke a drobnému LED svetlu, ktoré sa odráža na povrchu pred ňou, pôsobí Mia ticho a diskrétne. Optimálny efekt je možné dosiahnuť použitím 100 % prírodných esenciálnych olejov od spoločnosti Stadler Form alebo Doterra.
Vzhľadom k svojim minimalistickým rozmerom ide o prístroj, pre ktorý nájdete miesto naozaj kdekoľvek. Navyše vďaka príjemnému dizajnu a možnosti výberu z rôznych farebných prevedení (čierna, biela a sezónne farby) sa MIA hodí do každej domácnosti, či už v modernejšom, alebo klasickom štýle.
MIA je maximálne diskrétnou spoločníčkou – pri prevádzke je pre ľudské ucho prakticky nepočuteľná, pretože jej hlučnosť (max 26dB) je vďaka použitiu najmodernejšej techniky nižšia ako hranica ľudského šepotu. Mia je aróma difuzér určený pre miestnosti o veľkosti až do 30 m2 a na jedno naplnenie dokáže pracovať až 10 hodín nepretržite.
Akonáhle spotrebuje všetku náplň, prístroj sa vďaka bezpečnostnej poistke automaticky vypne. Veľkou výhodou je tiež nerušivá LED dióda, ktorá indikuje stav prístroja. Ak svieti, potom prístroj pracuje, ak nesvieti, MIA je vypnutá.

Skladná a nenápadná

Mia má elegantný nenápadný vzhľad a dokonale sa zladí s každým interiérom. Cestujete radi? Potom môže byť MIA vašim dobrým spoločníkom, pretože jej malé rozmery sú pre tieto prípady veľkou výhodou.

Pokročilý ultrazvukový princíp

MIA je progresívna – používa totiž ultrazvukovú technológiu! Veľmi rýchla pulzácia pretvára vodu s esenciálnym olejom na prevoňanú vodnú paru, ktorá je šírená ďalej do miestnosti.

Použite svoju obľúbenú vôňu

Použiť môžete akúkoľvek vôňu, ktorá je vám blízka. Pod jedinou podmienkou – nesmie obsahovať ani kvapku alkoholu.

Decentné podsvietenie

Vďaka LED dióde vás MIA nebude ani v najmenšom rušiť a predsa budete mať absolútnu kontrolu nad stavom vášho aróma difúzera.

Rovnomerná distribúcia a dlhá výdrž

Vďaka viditeľné vodnej pare je vôňa do okolia šírená rovnomerne. Na jedno naplnenie potom dokáže MIA pracovať aj 10 hodín.

Rôzne farebné vyhotovenia

MIA je k dispozícii v rôznych farbách – biela, čierna a sezónne farby. Každý si tak môže vybrať MIU, ktorá sa mu najviac pozdáva.

Technické údaje

 • Aróma difuzér
 • Výkon 7,2 W
 • Veľkosť miestnosti: 30m² / 75m³
 • Prevádzka 10 hod / naplnenie
 • LED dióda
 • Automatické vypnutie
 • Objem nádoby na vodu: 100 ml
 • Rozmery: 101 x 90 x 101 mm
 • Hmotnosť: 0,3 kg
 • Hlučnosť: < 26 dB(A)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: