Stadler Form Difuzér SOPHIE

Neohodnotené
 
  • 1 z 19
 

Aróma difuzér Sophie je prvý difuzér na trhu určený do exteriéru aj interiéru.

99 €    
Kód tovaru S-003
Značka Stadler Form
Kategória Starostlivosť o vzduch
 

Aróma difuzér Sophie s unikátnym efektom svietiacej lampy Amber LightTM sa postará o magickú atmosféru v exteriéri aj interiéri. Zabudovaná batéria zabezpečí rozptyľovanie vône esenciálneho oleja až 11 hodín. A to bez otravných káblov. Vďaka ochrane IP44 sa vonná lampa Sophie stane dizajnovým doplnkom vašej terasy či balkóna od jari do jesene.

Dizajnér Fabian Zimmerli
Cieľom každého projektu je nájsť riešenie, ktoré je jednoduché a krásne. Vďaka spolupráci so značkou Stadler Form sa moja vízia stáva realitou.

Popis produktu:
Magická hra svetla a vône na vašej terase
Aróma difuzér Sophie je prvý difuzér na trhu určený do exteriéru aj interiéru. Tancujúci plameň jantárového svetla Amber LightTM prinesie nezameniteľnú atmosféru do vašej obývačky, záhrady či na balkón.

Až 11 hodín romantiky na batériu
Užite si dlhé hodiny hry svetla a vône esenciálnych olejov bez pripojenia do elektrickej siete. Lampáš s plne nabitou batériou rozptyľuje vôňu nekonečných 11 hodín. Následne batériu dobite pomocou priloženého USB-C kábla.

Exteriérový difuzér Sophie nemá strach z vody
Dizajnový difuzér a lampáš Sophie vďaka ochrane IP44 nezaskočí voda striekajúca z ktoréhokoľvek smeru. Na krytej terase či balkóne bude od jari do jesene exkluzívnou dekoráciu. Počas zimy sa postará o vôňu a atmosféru v obývačke.

Zmizni, nepríjemný hmyz
Nenechajte si pokaziť príjemný letný večer na terase, balkóne či v záhrade otravným bodavým hmyzom. Už pár kvapiek esenciálneho oleja doTerra Terrashield v difuzéri pôsobí ako účinný prírodný repelent.

Ako funguje aróma difuzér Sophie?
Vodu zmiešanú s pár kvapkami esenciálnych olejov mení aróma difuzér Sophie vďaka ultrazvukovej technológii na mimoriadne jemnú voňavú hmlu. Tú rozptyľuje na terase, balkóne či v obývačke. Ide o najšetrnejší a najúčinnejší spôsob šírenia vône esenciálnych olejov.

Bezpečné automatické vypnutie
Nebojte sa aróma difuzér Sophie nechať pustený, aj keď odchádzate z terasy, balkóna alebo izby. Po vyčerpaní zmesi vody a oleja sa difuzér automaticky vypne. Na jedno naplnenie jeho 100 ml nádržky a pripojený k zdroju rozptyľuje vôňu až 16 hodín.

Vrchný diel očistíte aj v umývačke riadu
Údržba Sophie je veľmi jednoduchá. Poutierajte ju zvonku handričkou, prípadne vrchný diel z akrylového skla vložte do umývačky riadu. Na ultrazvukovú membránu a vnútorné časti môžete použiť bežný alebo originálny odvápňovač Cleaner & Descaler od Stadler Form.

Z rúk dizajnérov
Okúzľujúce, minimalistické, voňavé. Také sú sestry Sophie a Sophie Little. Aróma difuzéry vhodné do exteriéru i interiéru. Číre akrylové sklo a rukoväť z bambusu podčiarkujú unikátny dizajn lampáša z rúk švajčiarskych dizajnérov.

Je víťazom v každom ohľade
Vďaka príťažlivému efektu svietiacej lampy, tichej prevádzke, USB pripojeniu a 11-hodinovej výdrži batérie si s difuzérom Sophie užijete dokonalú aromaterapiu. Pre vytvorenie intímnej atmosféry môžete plameň lampy stlmiť alebo úplne vypnúť.

Aromaterapia pre dušu
Vôňa ovplyvňuje našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje. Jediným nádychom vône z difuzéra Sophie potešíte svoje telo i dušu.

Zázračné esenciálne oleje
Účinky aromaterapie si vychutnajte so 100 % čistými esenciálnymi olejmi od Stadler Form alebo doTerra. Do aróma difuzéra Sophie môžete použiť aj iné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

Ostatné funkcie:
- Aróma difuzér s efektom svietiacej lampy
- Vstavaná batéria
- USB napájanie
- Nočný režim
- Automatické vypnutie pri vyčerpaní vody
- Možnosť čistenia vrchného dielu v umývačke riadu
- Aromaterapia
- Stadler Form Premium Servis

Amber LightTM
Jantárové svetlo Amber LightTM: svietiaca lampa

Výkon:
- Technológia: Ultrazvuk
- Veľkosť miestnosti (max.): neuvádza sa
- Výkon (max.): neuvádza sa
- Úrovne výkonu: 1
- Intervalový režim: nie
- Objem nádobky na vodu: 100 ml
- Prevádzka na plnú nádobku: 16 h

Napájanie / Batéria:
- USB napájanie (PC, externá batéria): áno
- Vstavaná batéria: áno (11 h)

Technické špecifikácie:
- Rozmery (š x v x h): 180 x 302 x 180 mm
- Hmotnosť: 1 kg
- Hlučnosť: < 26 dB(A)
- Spotreba energie: 10 W
- Obsah balenia: USB kábel

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: