doTERRA

https://media.doterra.com/us/en/images/logo/doterra-wellness-advocate-colors.png

 

Na jar v roku 2008 prišla skupina zdravotníckych a obchodných profesionálov so spoločnou víziou vytvorenia novej normy pre esenciálne oleje terapeutickej triedy. Chceli priniesť niečo iné, niečo, čo osloví všetkých ľudí od tých, ktorí o esenciálnych olejoch nevedia nič, až po odborníkov v danom odvetví.

Názov dōTERRA je odvodený z latinského spojenia „dar Zeme“. Vo svojom začiatku ponúkala 25 samostatných olejov a 10 olejových zmesí, ktoré uviedla na trh 25. apríla 2008 a ktoré nadšene uvítali odborníci na esenciálne oleje i nadšenci týchto produktov.

Spoločnosť dōTERRA sa už od svojho vzniku teší ohromnému rastu a postupne pridáva ďalšie wellness produkty a rozširuje svoju ponuku esenciálnych olejov.

Všetky dōTERRA produkty Essential Wellness majú rovnako prísne normy bezpečnosti a účinnosti. Na odporúčania vedeckej rady spolupracuje dōTERRA iba so špičkovými partnermi v oblasti vývoja a výroby, ktorí majú certifikáciu GMP a majú vo svojom odbore povesť vynikajúcej inovácie a kvality. Spoločnosť dōTERRA zaručuje, že každý výrobok prekoná zákazníkove očakávania a že s ním bude nesmierne spokojný.

20
214120214

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom