PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0915 905 788 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

Doprava

ikona-dopravaDODACIE PODMIENKY A NÁKLADY NA DODANIE TOVARU

1. Kupujúci v objednávke zadá spôsob, akým mu má byť tovar doručený a miesto, na ktoré mu má byť tovar doručený. Tovar môže byť doručený prostredníctvom kuriérskej služby DHL, alebo si kupujúci môže tovar vyzdvihnúť osobne na odbernom mieste. V prípade doručovania prostredníctvom kuriéra DHL bude kupujúcemu ku kúpnej cene účtované prepravné:

 

 

do 20 EUR..............+3,50 EUR

do 40 EUR ............ +1,50 EUR

nad 40 EUR............ ZADARMO

 V prípade osobného odberu na odbernom mieste sa náklady na prepravu nehradia.

2. V prípade úhrady kúpnej ceny  prevodom na účet predávajúceho je lehota na dodanie tovaru do 5 dní počínajúc dňom pripísania kúpnej ceny na účet predávajúceho.

3. V prípade doručenia tovaru na dobierku je lehota na dodanie tovaru do 5 dní počínajúc dňom potvrdenia prijatia objednávky kupujúceho predávajúcim.

4. V prípade, ak si kupujúci vyzdvihne tovar na odbernom mieste predávajúceho, nemá nárok na predvedenie tovaru predávajúcim. V prípade osobného odberu je kupujúci povinný vyzdvihnúť si tovar na odbernom mieste najneskôr do 2 dní odo dňa, kedy bol predávajúcim upovedomený  po vzájomnej dohode o tom, že tovar je pre neho pripravený. Tovar bude k dispozícií na odbernom mieste iba počas týchto dvoch dní. V prípade, ak si kupujúci tovar nevyzdvihne, predávajúci nie je viazaný objednávkou a po predchádzajúcom upozornení prostredníctvom emailu, je oprávnený predať tovar inému záujemcovi o jeho kúpu a nebude kupujúcemu zodpovedať za žiadne škody, ktoré by mu týmto vznikli.

5. Predávajúci je oprávnený po predchádzajúcom upozornení predať tovar inému záujemcovi aj v prípade, ak nebolo možné doručiť kupujúcemu tovar na ním uvedenú adresu a nebude kupujúcemu zodpovedať za žiadne škody, ktoré by mu týmto vznikli.

6. Kupujúci berie na vedomie, že dodacie lehoty sú orientačné a predávajúci nenesie zodpovednosť za akékoľvek oneskorenie v doručovaní tovaru kupujúcemu oproti lehotám uvedeným v týchto všeobecných obchodných podmienkach.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.