Doprava

DODACIE PODMIENKY A NÁKLADY NA DODANIE TOVARU

1. Kupujúci v objednávke zadá spôsob, akým mu má byť tovar doručený a miesto, na ktoré mu má byť tovar doručený. Tovar môže byť doručený prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service  alebo si kupujúci môže tovar vyzdvihnúť osobne na odbernom mieste. V prípade doručovania prostredníctvom kuriéra SPS bude kupujúcemu ku kúpnej cene účtované prepravné: 

POZOR! Prečítajte si prosím aktuálne vyjadrenie spoločnosti SPS

do 80 EUR ............ + 5,50 EUR

nad 80 EUR............ ZADARMO

V prípade osobného odberu na odbernom mieste sa náklady na prepravu nehradia.

Zákazník si má možnosť zvoliť aj expresné doručenie objednávky. V tomto prípade vieme tovar, ktorý ste si objednali doručiť ešte v ten istý deň priamo na Vami zvolenú adresu. Zásielky sa budu doručovať v deň prijatia objednávky našim osobným kurierom. Pri využití tejto služby sa bude účtovať zákazníkovi prepravné vo vyške 10 Eur s DPH. Túto službu poskytujeme len v rámci Bratislavy.

Radi by sme vás informovali o zmene poštovného pri objednávkach za nábytok - nábytkové zostavy, skrine, komody. Suma poštovného zostáva rovnaká, ale na nábytok účtujeme balné vo výške 10€. Táto suma bude zohľadnená v konečnej faktúre za tovar. Uvedená cena je s DPH.

2. V prípade úhrady kúpnej ceny  prevodom na účet predávajúceho je lehota na dodanie tovaru do 5 dní počínajúc dňom pripísania kúpnej ceny na účet predávajúceho.

3. V prípade doručenia tovaru na dobierku je lehota na dodanie tovaru do 5 dní počínajúc dňom potvrdenia prijatia objednávky kupujúceho predávajúcim.

4. V prípade, ak si kupujúci vyzdvihne tovar na odbernom mieste predávajúceho, nemá nárok na predvedenie tovaru predávajúcim. V prípade osobného odberu je kupujúci povinný vyzdvihnúť si tovar na odbernom mieste najneskôr do 2 dní odo dňa, kedy bol predávajúcim upovedomený  po vzájomnej dohode o tom, že tovar je pre neho pripravený. Tovar bude k dispozícií na odbernom mieste iba počas týchto dvoch dní. V prípade, ak si kupujúci tovar nevyzdvihne, predávajúci nie je viazaný objednávkou a po predchádzajúcom upozornení prostredníctvom emailu, je oprávnený predať tovar inému záujemcovi o jeho kúpu a nebude kupujúcemu zodpovedať za žiadne škody, ktoré by mu týmto vznikli.

5. Predávajúci je oprávnený po predchádzajúcom upozornení predať tovar inému záujemcovi aj v prípade, ak nebolo možné doručiť kupujúcemu tovar na ním uvedenú adresu a nebude kupujúcemu zodpovedať za žiadne škody, ktoré by mu týmto vznikli.

6. Kupujúci berie na vedomie, že dodacie lehoty sú orientačné a predávajúci nenesie zodpovednosť za akékoľvek oneskorenie v doručovaní tovaru kupujúcemu oproti lehotám uvedeným v týchto všeobecných obchodných podmienkach.