PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0915 905 788 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

Detské odrážadlá, trojkolky a bicykle

Slniečko nás láka von, nadišiel čas vytiahnuť trojkolky, odrážadlá alebo detské bicykle. Ak váš drobček nič také nevlastní alebo už vyrástol a potrebuje väčšiu veľkosť, zaobstarajte mu v máji nový dopravný prostriedok, na ktorom sa môže premávať na detskom ihrisku, keď idete do obchodu alebo na prechádzku.

Od 3. mája do konca mesiaca získate detské bicykle, odrážadlá, trojkolky a prilby všetkých značiek v špeciálnej cene. Využite 10 % zľavu na produkty z tejto kategórie a vyberte drobčekovi bicykel (trojkolku, odrážadlo), s ktorým vonku nikdy nebude nuda. Naša ponuka zaujme rovnako dievčatá, ako i chlapcov. Nezabúdajte na štýlovú prilbu, ktorá sa postará o bezpečnosť dieťatka.

Zľava sa nedá kombinovať s registračnou zľavou.

1056x441

Keď už vaše dieťatko dokáže ovládať nôžky, nastane čas naučiť ho bicyklovať. Najlepšou cestou, ako začať, je využiť služby odrážadiel alebo trojkoliek. Zatiaľ čo v prípade odrážadla si dieťa pomáha vlastnými nohami, trojkolku môže ovládať i rodič prostredníctvom vodiacej tyče. Trojkolky pre deti sú na trhu rôzne, no najpohodlnejšie sú tie, ktoré majú aj striešku a ponúkajú možnosť polohovať opierku. Samozrejmosťou je prítomnosť bezpečnostných pásov. Keď váš drobček dočiahne na pedále, vodiacu tyč a nepotrebné komponenty stačí z trojkolky odmontovať. Detské bicykle, odrážadlá i trojkolky nájdete v našej ponuke v prevedení pre dievčatá aj chlapcov.

 
5
17615176
Značky
 
 
 
TYP

Stránka 1 z 4 - 64 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 64 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.