Hlboké kočíky

Ak ste v očakávaní prírastku do rodiny, ktorý sa na svet prihlási v období jesene či zimy, dobrou voľbou kočíka je klasický hlboký kočík. Ten vám poskytne nielen pevnú konštrukciu, no najmä elegantnú a dostatočne hlbokú vaničku, do ktorej sa zmestí aj bábätko zabalené vo fusaku. Kvalitná tkanina, strieška a nánožník alebo kryt vaničky zabezpečia, že hlboké kočíky ponúknu malým drobcom vynikajúce pohodlie a ochránia ich pred nepríjemným vetrom či snehom.

Počas prechádzky na čerstvom vzduchu tak bude mať dieťa aj v nepriaznivom počasí svoje teplé miesto na spinkanie. Výhodou klasických hlbokých kočíkov sú aj väčšie odpružené kolieska, ktoré umožňujú dieťa podľa potreby hojdať a zároveň vám zjednodušia manipuláciu s kočíkom aj na zasneženom chodníku. Okrem klasických hlbokých kočíkov vám ponúkame aj hlboké kočíky na podvozkoch s otočnými prednými kolesami, či samostatné hlboké vaničky, ktoré je možné pripojiť na vybrané typy kočíkov vrátane hlbokých vaničiek použiteľných aj do auta.

Pri voľbe hlbokého kočíka však nemajte pred očami len jeho dizajn, ale aj parametre. Detičky, ktoré sa narodili väčšie, určite ocenia priestranné hlboké vaničky, v ktorých sa môžu dobre ponaťahovať a prehadzovať počas spánku zo strany na stranu. Páčia sa vám kočíky, ktoré pár pohybmi rúk ľahko premeníte z jedného typu na druhý? I v našej ponuke hlbokých kočíkov je zopár univerzálnych kúskov, ktoré využijete počas prvých dvoch-troch rokov života dieťatka.

 
53
10901531090
Značky
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 4 - 83 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 83 položiek celkom