PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0948 535 672 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

Predajňa

 Foto predajne

 Náš tím

foto-Lubica-Markova foto-Pavol-Svicka foto-Mirka-Miekinska
Ľubica Marková
predajca
Pavol Svička
predajca
Mirka Miekinská
predajca
     
 foto-Zuzana-Miekinska  foto-Barbora-Kudelova  foto-Gizka-Kovacova
Zuzana Miekinská
predajca
Barbora Kúdelová
predajca
Gizka Kováčová
eshop
     
foto-Jan-Kmety    
Ján Kmety
servisný technik
   

 

,,Pre to najdrahšie, len to najlepšie“ 

S touto myšlienkou sme zakladali našu spoločnosť kociky.sk. Týmto mottom sa riadime ako na našej predajni v Shopping Palace Zlaté Piesky, tak aj prostredníctvom našej webovej stránky www.kociky.sk.

Snažíme sa, aby sme boli k Vám – našim zákazníkom - bližšie. Aby ste u nás našli len tie najlepšie produkty, ktoré sú nielen kvalitné, dizajnové, ale aj bezpečné pre Vaše dieťatko. Ponúkame rozmanitú škálu značiek renomovaných výrobcov, ako napr.. Peg-Pérego, Mutsy, Quinny, Maxi Cosi, Cybex, Mamas & Papas, Silver Cross, Britax Römer, Camako aj značky Bebetto, Baby design, Venicci, Adamex, Camarelo.

Naším cieľom je vyhovieť čo najširšiemu okruhu zákazníkov, ktorých požiadavky na cenu, kvalitu a dizajn sú rôzne. Naším ďalším skvelým benefitom je vyškolený personál, certifikovaný na autosedačky a taktiež vyškolený servisný technik, ktorý Vám pomôže v prípade Vašich reklamácií alebo servisu Vášho kočíka a autosedačky.

Neustále rozširovanie sortimentu predávaných produktov a najlepšia cena pre nášho zákazníka sú tými základnými bodmi, vďaka ktorým sa stávame lídrami predaja detského sortimentu.

Veríme, že v širokej ponuke produktov si nájdete a vyberiete to, čo vyhovuje práve Vám a Vášmu dieťatku. Budeme radi, keď nás navštívite v kamennej predajni v Shopping Palace Zlaté piesky (na prízemí, pri food courte) alebo nám vyjadríte svoju priazeň na Facebooku a Instagrame.

 ...u nás určite nájdete to, čo hľadáte!
 

predajna-kociky-sk-04

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.