PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0915 905 788 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

Predajňa

 • Shopping Palace Zlaté Piesky

  Cesta na Senec 2/A
  821 04 Bratislava
  Mapa cez Google
  Mapa na WAZE

  Otváracie hodiny:
  Pondelok - Nedeľa  10:00-20:00

  tel.:
  tel.: 0915 905 788

  GPS: 48.186075, 17.178086


 Foto predajne

 Náš tím

foto-Lubica-Markova foto-Pavol-Svicka foto-Mirka-Miekinska
Ľubica Marková
predajca
Pavol Svička
predajca
Mirka Kováčová
predajca
     
foto-Barbora-Kudelova   foto-Gizka-Kovacova  foto-Jan-Kmety
Barbora Kúdelová
predajca
Gizka Kováčová
eshop
Ján Kmety
servisný technik
     
     
     

 

,,Pre to najdrahšie, len to najlepšie“ 

S touto myšlienkou sme zakladali našu spoločnosť kociky.sk. Týmto mottom sa riadime ako na našej predajni v Shopping Palace Zlaté Piesky, tak aj prostredníctvom našej webovej stránky www.kociky.sk.

Snažíme sa, aby sme boli k vám – našim zákazníkom - bližšie. Aby ste u nás našli len tie najlepšie produkty, ktoré sú nielen kvalitné, dizajnové, ale aj bezpečné pre vaše dieťatko. Ponúkame rozmanitú škálu značiek renomovaných výrobcov, ako napr.. Peg-Pérego, Mutsy, Quinny, Maxi Cosi, Cybex, Mamas & Papas, Silver Cross, Britax Römer, Camako aj značky Bebetto, Baby design, Venicci, Adamex, Camarelo.

Naším cieľom je vyhovieť čo najširšiemu okruhu zákazníkov, ktorých požiadavky na cenu, kvalitu a dizajn sú rôzne. Naším ďalším skvelým benefitom je vyškolený personál, certifikovaný na autosedačky a taktiež vyškolený servisný technik, ktorý vám pomôže v prípade vašich reklamácií alebo servisu vášho kočíka a autosedačky.

Neustále rozširovanie sortimentu predávaných produktov a najlepšia cena pre nášho zákazníka sú tými základnými bodmi, vďaka ktorým sa stávame lídrami predaja detského sortimentu.

Veríme, že v širokej ponuke produktov si nájdete a vyberiete to, čo vyhovuje práve Vám a Vášmu dieťatku. Budeme radi, keď nás navštívite v kamennej predajni v Shopping Palace Zlaté piesky (na prízemí, pri food courte) alebo nám vyjadríte svoju priazeň na Facebooku a Instagrame.

 ...u nás určite nájdete to, čo hľadáte!
 

predajna-kociky-sk-04

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.