Predajňa

 • Nová adresa

  Vajnorská 108 B
  831 04 Bratislava III
  Mapa cez Google

  Otváracie hodiny:
  Pondelok - Piatok  9:00-18:00
  Sobota 9:00-14:00
  Nedeľa zatvorené

  tel.: 0915 905 788
  tel.: 0948 535 672

  GPS: 48.175980, 17.175590

 Foto predajne

 

,,Pre to najdrahšie, len to najlepšie“ 

S touto myšlienkou sme zakladali našu spoločnosť kociky.sk. Týmto mottom sa riadime ako na našej predajni na Vajnorskej 108 B, tak aj prostredníctvom našej webovej stránky www.kociky.sk.

Snažíme sa, aby sme boli k vám – našim zákazníkom - bližšie. Aby ste u nás našli len tie najlepšie produkty, ktoré sú nielen kvalitné, dizajnové, ale aj bezpečné pre vaše dieťatko. Ponúkame rozmanitú škálu značiek renomovaných výrobcov, ako napr.. Peg-Pérego, Mutsy, Quinny, Maxi Cosi, Cybex, Mamas & Papas, Silver Cross, Britax Römer, Camako aj značky Bebetto, Baby design, Adamex,

Naším cieľom je vyhovieť čo najširšiemu okruhu zákazníkov, ktorých požiadavky na cenu, kvalitu a dizajn sú rôzne. Naším ďalším skvelým benefitom je vyškolený personál, certifikovaný na autosedačky a taktiež vyškolený servisný technik, ktorý vám pomôže v prípade vašich reklamácií alebo servisu vášho kočíka a autosedačky.

Neustále rozširovanie sortimentu predávaných produktov a najlepšia cena pre nášho zákazníka sú tými základnými bodmi, vďaka ktorým sa stávame lídrami predaja detského sortimentu.

Veríme, že v širokej ponuke produktov si nájdete a vyberiete to, čo vyhovuje práve Vám a Vášmu dieťatku. Budeme radi, keď nás navštívite v kamennej predajni na Vajnorskéj 108, Bratislava alebo nám vyjadríte svoju priazeň na Facebooku a Instagrame.

 ...u nás určite nájdete to, čo hľadáte!
 

predajna-kociky-sk-04