Interbaby

Produtos Interbaby - Danielstore

Ak hľadáte kvalitné detské textílie, stavte na značku Interbaby, ktorá ponúka široký výber detského sortimentu, predovšetkým mäkkučkých osušiek zo 100 % bavlny. 

Osušky Interbaby majú výbornú saciu schopnosť, takže bábätko hneď po kúpaní osušia a taktiež poskytnú príjemné teplo. Oceníte tiež kapucňu, pomocou ktorej dosušíte vlásky a hlavička s ušami ostanú chránené pred prievanom a prechladnutím, keďže deti sú na to celkom náchylné. Osušky sú vhodné ako pre novorodencov, tak pre väčšie deti do štyroch rokov. Veľkou výhodou je, že Interbaby ponúka osušky od výmyslu sveta. Na výber máte množstvo originálnych dizajnov s rôznymi zvieratkami a vzormi. Detské osušky sú tiež vhodným darčekom pre rodičov s malými deťmi, dostanete ich v nádhernej darčekovej krabičke. Veľmi obľúbené sú aj darčekové balenia  darčekových setoch v kombinácii osuška+kefa a osuška+teplomer.

Interbaby okrem osušiek ponúka originálne deky zo 100% bavlnenej priadze, ktoré môžete použiť doma alebo počas kočíkovania na čerstvom vzduchu. 

Ako darček potešia aj fotorámčeky Interbaby, do ktorých môžete vložiť fotografie a odtlačiť ručičku alebo chodilo vašej ratolesti. Takýmto spôsobom zvečníte najkrajšie obdobie človeka - jeho detstvo. Veríme, že u nás nájdete to svoje, či už hľadáte výbavu pre seba alebo jedinečný darček pre príbuzných.

5
311531

Stránka 1 z 3 - 61 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 61 položiek celkom