PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0915 905 788 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

Renolux

RENOLUX-LOGO-1RENOLUX, FRANCÚZSKA SPOLOČNOSŤ:
Vznikla vo Francúzsku blízko mesta Lyon a už viac ako 40 rokov navrhuje produkty v oblasti starostlivosti detí. Posilnenie detskej bezpečnosti pri cestovaní priviedlo spoločnosť Renolux na trh s konkurenčnými detskými autosedačkami. Vývoj procesu výroby polyuretánovej peny umožnil spoločnosti inovovať a získať nové trhy.

RENOLUX, EXPERT NA STAROSTLIVOSŤ O DETI:
Naše priemyslové know-how nám dnes umožňuje ovládnuť rôzne oblasti podnikania: polymerizačné techniky využívajúce náš patentovaný proces (polyuretánová pena), práce s kovom (vŕtanie, rezanie, ohýbanie trubiek, spájkovanie), textilný priemysel (vkladanie, strihy, šitie) a potom mechanické zostavenie. Celkom vlastníme výrobnú a skladovaciu plochu o výmere 13 000 m² a spokojnosť zákazníkov je našou prioritou číslo jedna. Pokiaľ si kúpite výrobok Renolux, nekupujete si len vybavenie pre deti, ale dostávate tak viac ako 40 rokov odborných skúseností s detskými výrobkami.

RENOLUX, VYNÁLEZCA KOMFORTU:
Zatiaľ čo všetci ostatní hráči na trhu vyrábajú tradičné plastové autosedačky, Renolux ako odborník na starostlivosť o deti, má patentovanú penovú technológiu pre detské autosedačky. Proces sa skladá zo vstrekovania polyuretánovej peny s vysokou hustotou na oceľový "skelet" kombinujúci pohodlie a odolnosť. Sme jedinou spoločnosťou na trhu, ktorá túto technológiu používa a sme hrdí na to, že sme vyrobili najpohodlnejšie autosedačky na svete so súčasným zaistením optimálnej bezpečnosti detí.

RENOLUX, VYNÁLEZCA PRVEJ OTOČNEJ DETSKEJ AUTOSEDAČKY:
Renolux je vždy pozorný voči očakávaniam rodičom a blahobytu ich detí, preto bol prvý, kto prišiel s otočnou autosedačkou, ktorá uľahčuje vkladanie dieťaťa.

30
439130439

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.