Golfové kočíky

Každá mamička, ktorá pre prvé mesiace života svojho bábätka zvolila klasický hlboký kočík, by mala mať v zálohe pripravený aj sezónny vychádzkový kočík. 

Golfové kočíky sú prevažne určené pre väčšie deti približne od pol roka a sú ideálne na využitie počas jarnej, letnej či jesennej vychádzky. Ich výhody sú hneď viaceré. Tou najväčšou je rozhodne skladná, praktická a ľahká konštrukcia, ktorá výrazne uľahčí manipuláciu s kočíkom. Golfové kočíky veľmi jednoducho poskladáte a zbalíte do kufra auta, kde zaberú v porovnaní s klasickými kočíkmi oveľa menej miesta. Vďaka predným kolieskam umožňujúcim rotáciu o 360 stupňov sa s kočíkom otočíte kdekoľvek aj na malom priestore. Golfové kočíky je možné prispôsobiť každému dieťaťu na mieru, keďže opierka chrbta je zväčša polohovateľná, rovnako tak aj opierka na nohy, a striešku je možno kedykoľvek sklopiťDieťa je zároveň v bezpečí, keďže je chránené bezpečnostným pásom, v niektorých kočíkoch aj ochranným madlom.

Golfový kočík je vynikajúci spoločník pri rodinných výletoch, ale jeden sa vám určite zíde aj do zálohy, napr. k starým rodičom. Už nemusíte prenášať váš vlastný kočík, jednoducho u nich bude mať ešte jeden, a tak nebude problém hocikedy drobčeka uspať alebo si vyjsť neplánovane na zmrzlinu. Aj medzi golfovými kočíkmi sa nachádzajú produkty vhodné pre dvojčatá či súrodencov, stačí si vybrať požadovaný dizajn.

 
79
385179385
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom