Zákaznícky účet

bannery-zlava-3bNakupujte výhodnejšie

  1. Na základe registrácie kupujúceho vykonanej v internetovom obchode môže kupujúci pristupovať do svojho zákazníckeho účtu. Zo svojho zákazníckeho účtu môže kupujúci vykonávať objednávanie tovaru. Kupujúci môže objednávať tovar tiež bez registrácie.
  2. Pri registrácii do zákazníckeho účtu a pri objednávaní tovaru je kupujúci povinný uvádzať správne a pravdivo všetky údaje. Údaje uvedené v užívateľskom účte je kupujúci pri akejkoľvek ich zmene povinný aktualizovať. Údaje uvedené kupujúcim v zákazníckom účte a pri objednávaní tovaru sú predávajúcim považované za správne.
  3. Prístup k zákazníckemu účtu je zabezpečený užívateľským menom a heslom. Kupujúci je povinný zachovávať mlčanlivosť ohľadom informácií nevyhnutných k prístupu do jeho zákazníckeho účtu. Predávajúci nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie zákazníckeho účtu tretími osobami.
  4. Kupujúci nie je oprávnený umožniť využívanie zákazníckeho účtu tretím osobám.
  5. Predávajúci môže zrušiť užívateľský účet, a to najmä v prípade, keď kupujúci svoj užívateľský účet dlhšie nevyužíva, či v prípade, kedy kupujúci poruší svoje povinnosti z kúpnej zmluvy a týchto obchodných podmienok.
  6. Kupujúci berie na vedomie, že užívateľský účet nemusí byť dostupný nepretržite, a to najmä s ohľadom na nutnú údržbu hardwarového a softwarového vybavenia predávajúceho, popr. nutnú údržbu hardwarového a softwarového vybavenia tretích osôb.

 

Registráciou a následným prihlásením v našom e-shope sa vám následne počas prezerania našej ponuky zobrazia ceny ponížené automaticky o min. 5%. Ako príklad je pri výrobku na e-shope uvedená bežná cena 100€ bez registrácie, tak po prihlásení sa zobrazí znížená („vernostná“) cena 95€. Táto resp. tieto zľavy sú výhradne len pre registrovaných klientov. Okamžitou (registračnou) zľavou zjednodušujeme uplatňovanie rôznych spôsobov fungovania vernostných zliav, ako napr. zber vernostných bodov a pod. Pri registrácií si kupujúci zvolí prihlasovacie meno a heslo. Svoje údaje zadané pri registrácií a heslo si môže kupujúci po prihlásení na našej internetovej stránke kedykoľvek meniť, spravovať a aktualizovať. Kupujúci má možnosť sa zaregistrovať na internetovej stránke www.kociky.sk

Všetky ceny za tovar a služby a všetky poplatky v internetovom obchode sú uvádzané vrátane DPH ako konečná cena.

Všetky akcie platia do vypredania zásob, pokiaľ pri konkrétnom výrobku nie je uvedené inak. Bežná cena znamená cenu tovaru, za ktorú predmetný tovar ponúkame bez zohľadnenia celkových možných bonusov, marketingových kampaní na podporu predaja a iných akciových ponúk.

Pri tovare, ktorý javí známky zľavovej akcie sa nedá uplatniť registračná zľava.

Na nákup darčekových poukážok nie je možné uplatniť registračnú zľavu a ani žiadnu inú zľavu.

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

V prípade riešenia individuálnej zľavy je túto zľavu možné riešiť po dohode.

UPOZORNENIE: registračná zľava neplatí na zľavnené produkty označené ako AKCIA a VÝPREDAJ. Dodatočná zľava sa nedá uplatniť na produkty označené ako AKCIA a VÝPREDAJ. Registračná zľava sa nedá uplatniť na značku CYBEX.

Pre viac info nás kontaktujte cez e-mail: