DOUDOU ET Compagnie

Francúzska značka Doudou et Compagnie je už vyše 20 rokov tvorcom originálnych mäkučkých hračiek pre deti od narodenia po dospelosť. Všetko sa začalo dekou, ku ktorej bola prišitá hlavička zvieratka, a úspech nedal na seba dlho čakať. Títo mojkáčikovia sa stali obľúbeným prostriedkom na upokojenie či uspanie dieťatka. Plyšové hračky prebúdzajú detskú fantáziu a stávajú sa súčasťou rodiny, pretože si ich drobci natoľko zamilujú, až sa stanú ich spoločníkmi na celé mesiace.

V ponuke produktov Doudou sú tiež hračky pre novorodencov vhodné od narodenia, ktoré ich budú sprevádzať celým detstvom. Tieto malinké guľky nehy, ktorých hladkaním sa do vytrženia nedostáva len dieťatko, ale často aj sám dospelý. Malé plyšové zajace, zajačiky s hudbou či zajačikové capačky sú skrátka rozkošné! Tak isto aj prítulníček v podobe koaly, jednorožca, medvedíka alebo bábiky si nájdu svojho maznáčika.  Presvedčte sa sami.
Ich hlavným mottom, ktorý vedie značku Doudou et Compagnie je "Deka, upokojujúci orientačný bod, ktorý podporuje blaho a rozvoj dieťaťa." 
Táto francúzska spoločnosť neustále inovuje svoje miestami až umelecké diela a prispôsobuje sa súčasným trendom a každodenným potrebám batoliat!

 


 

14
130114130

Stránka 1 z 1 - 20 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 20 položiek celkom