doTerra štartovacia sada esenciálnych olejov

12 hodnotení
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Balíček troch najobľúbenejších olejov od značky doTERRA, citrón, mäta pieporná a levanduľa.

44 €    
Kód tovaru STARTER TRIO KIT
Značka doTERRA
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
 
  • levanduľa ako „olej komunikácie“
  • citrón ako „olej sústredenia“
  • mäta pieporná ako „olej radostného srdca“

Objem: 3x 5 ml

 

Používanie esenciálnych olejov je intuitívne jednoduché. Avšak v ponuke je množstvo kombinácií olejov a zmesí na rôzne možnosti aplikácie či použitia, čo môže byť pre začiatočníka trochu ohromujúce.

Ako prvý krok na vašej ceste s esenciálnymi olejmi vám odporúčame balíček pozostávajúci z troch našich najobľúbenejších olejov. Poskytnú vám a vašej rodine presvedčivé skúsenosti s životom zlepšujúcimi vlastnosťami éterických olejov.

 

Levanduľa

Levanduľa sa po tisícky rokov oceňuje pre svoju nezameniteľnú vôňu a zdraviu prospešné účinky. Má široké použitie, je obľúbená pre svoje relaxačné a upokojujúce vlastnosti. Jej vôňa má na náš organizmus veľmi upokojujúce a uvoľňujúce účinky.
Viac sa o tomto esenciálnom oleji dočítate tu.

 

Citrón

Tento olej má mnoho použití a vlastností. Získava sa lisovaním citrónovej kôry za studena, aby sa zachovali jeho prirodzené a účinné vlastnosti. Čistí vzduch i telo a pomáha pri trávení. Má pozitívny vplyv na zdravie dýchacej sústavy.
Viac sa o tomto esenciálnom oleji dočítate tu.

 

Mäta pieporná

Olej je vyrábaný parnou destiláciou listov, stoniek, kvetov a púčikov mäty piepornej. Je jedným z najstarších a najviac používaných. Má priaznivé účinky na tráviace, či dýchacie problémy, pomáha pri bolesti hlavy, únave, pri bolestiach zubov.
Viac sa o tomto esenciálnom oleji dočítate tu.

 

Odporúčané použitie*

rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm**, zbavte sa negatívnych myšlienok a naplňte svoje zmysly energiou

Odporúčané dávkovanie

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie
Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

* len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: