doTERRA Esenciálny olej Adaptiv 15 ml

Neohodnotené
 
 

Keď cítite, že potrebujete upokojujúcu vzpruhu, riešením je Adaptiv.

69 €    
Kód tovaru ADAPTIV 15 ML
Značka doTERRA
Kategória Starostlivosť o vzduch
 

doTERRA Esenciálny olej Adaptiv 15 ml

Esenciálna zmes od značky doTERRA Adaptiv je patentovaná zmes, ktorá spája esenciálne oleje Divoký pomaranč, Levanduľa, Kopaiva, Mäta klasnatá, Magnólia, Rozmarín, Neroli a Ambrovník. Olej Levanduľa navodzuje utišujúci pocit zatiaľ čo olej Divoký pomaranč povznáša. Majte zmes Adaptiv poruke, aby vám pomohla upokojiť sa v novom prostredí alebo situáciách. Keď cítite, že potrebujete upokojujúcu vzpruhu, riešením je Adaptiv.

Popis produktu
Adaptiv alebo “Upokojujúca zmes”
Objem: 15 ml

Pri nanesení na pokožku pomáha povzbudiť náladu, upokojuje pokožku a má utišujúcu a uvoľňujúcu arómu.

Zloženie: olej z kôry Citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej Lavandula angustifolia (levanduľa), olej zo živice Copaifera coriacea/langsdorffii/ officinalis/reticulata, olej z kvetov/listov/stoniek Mentha spicata, olej z kvetov Michelia alba, olej z listov/stoniek Rosmarinus officinalis (rozmarín), olej z kvetov Citrus aurantium amara (kyslý pomaranč), olej zo živice Liquidambar acalycina/formosana, limonén*, linalool*

*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.

"Ponorte sa do relaxačného kúpeľa s epsomskou soľou, do ktorého pridáte tri až štyri kvapky zriedenej zmesi Adaptiv. Na upokojujúcu masáž zmiešajte tri kvapky s frakcionovaným kokosovým olejom."

UPOZORNENIE
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

100% PRÍRODNÉ
Esenciálne oleje doTerra sú certifikované čisté prírodné 100 % oleje terapeutickej triedy CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade). Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: