doTERRA Esenciálny olej Arise 5 ml

Neohodnotené
 
 

Esenciálna zmes od značky doTERRA Arise podporuje stabilitu ako aj vašu slobodu, výdrž vášho tela a odvahu a šťastie vo vašom srdci.

34 €    
Kód tovaru ARISE 5 ML
Značka doTERRA
Kategória Starostlivosť o vzduch
 

doTERRA Esenciálny olej Arise 5 ml

Esenciálna zmes od značky doTERRA Arise podporuje stabilitu ako aj vašu slobodu, výdrž vášho tela a odvahu a šťastie vo vašom srdci. Esenciálne oleje grapefruitu, citróna, osmantu, medovky a sibírskej jedle, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom vás v dōTERRA zmesi vyššieho uvedomenia budú inšpirovať, aby ste povstali a siahli do výšin.

Popis produktu
Arise alebo “Zmes pozdvihnutia”
Objem: 5 ml

Na ceste za dosahovaním vašich cieľov a uskutočňovaním vašich snov nie sú problémy a prekážky zriedkavosťou. Každodenným nácvikom afimácií a povzbudzujúcimi jogínskymi pozíciami ako aj používaním radosť prinášajúcich aróm môžete tieto prekážky prekonať.

Esenciálna zmes olejov Arise podporuje účinné cvičenie jogy. Podporuje pocit šťastia, jasnú myseľ a odvahu. Povzbudzuje prebudenie smerujúce k dosahovaniu cieľov a zlepšeniu výkonu. Vône v tejto zmesi podporujú stabilitu ako aj vašu slobodu, výdrž vášho tela a odvahu a šťastie vo vašom srdci.

Zloženie: esenciálne oleje kôry citróna, grapefruitu, kvetu sibírskej borovice a osmantu a listov medovky, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom.

"Naneste na spánky, zápästia a krk, aby ste podporili pocity šťastia. Užívajte si výhody zmesi Arise, keď na seba kladiete nároky, aby ste napredovali. Použite zmes Arise pri cvičení týchto jogínskych pozícií: stoj, ruky vzpažené a naťahovanie do strán a polmesiac. Naneste niekoľko kvapiek na šperky šíriace vôňu, prírodný dolomit alebo lávové difúzne kamene."

UPOZORNENIE
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

100% PRÍRODNÉ
Esenciálne oleje doTerra sú certifikované čisté prírodné 100 % oleje terapeutickej triedy CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade). Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: