doTERRA Esenciálny olej Eucalyptus 15 ml

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Esenciálny olej od značky doTERRA, eukalyptus používame ako pľúcne tonikum, na zlepšenie dýchania, pomáha tiež pri nádche či zápale dutín…

28 €    
Kód tovaru EUCALYPTUS 15 ML
Značka doTERRA
Kategória Starostlivosť o vzduch
 

doTERRA esenciálny olej Eucalyptus 15 ml

Esenciálny olej od značky doTERRA Eukalyptus, niekedy nazývaný blahovičník, je vždyzelený strom, ktorý dorastá do výšky 15 metrov. Hlavnými chemickými látkami Eukalyptu sú eukalyptol a alfaterpineol, vďaka ktorým je tento olej ideálny na vytvorenie upokojujúceho zážitku z masáže. Eukalyptus podporuje pri nanesení na pokožku pocity uvoľnenia.

Popis produktu
Eukalyptus alebo inak “olej zdravia”
Objem: 15 ml

Esenciálny olej Eukalyptus sa získava z listov eukalyptu a pri vonkajšom použití má mnoho účinkov. Pri každodennom nanášaní môže byť olej Eukalyptus prospešný pre pokožku.

Zloženie: Olej z listov/stoniek Eucalyptus radiata, olej z listov Eucalyptus polybractea, olej z listov Eucalyptus kochii, olej z listov Eucalyptus loxophleba, olej z listov Eucalyptus globulus, limonén*, citrál*, linalool*.

*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.

"Pridajte jednu kvapku oleja Eukalyptus do hydratačného prípravku podľa vášho výberu a krúživými pohybmi naneste na pokožku. Použite spolu s olejmi levanduľa, douglaská jedľa a cyprus pre utišujúce a uvoľňujúce vlastnosti."

UPOZORNENIE
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

100% PRÍRODNÉ
Esenciálne oleje doTerra sú certifikované čisté prírodné 100 % oleje terapeutickej triedy CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade). Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: