doTERRA Esenciálny olej Lavender 15 ml

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Esenciálny olej od značky doTERRA, levanduľa, niekedy prezývaná aj švajčiarsky nožík olejov, lebo má naozaj široké spektrum využitia.

45 €    
Kód tovaru LAVENDER 15 ML
Značka doTERRA
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
 

doTERRA Esenciálny olej Lavender 15 ml

Esenciálny olej od značky doTERRA Levanduľa sa pre svoju výraznú arómu a nespočetné množstvo využití stala jedným z najpopulárnejších esenciálnych olejov. V staroveku využívali Rimania a Egypťania levanduľu do kúpeľa. Odvtedy mnohí objavili nespočetné množstvo ďalších účinkov, ktoré má. Vďaka všestranným účinkom je Levanduľa olej, ktorý by ste mali mať poruke všade, kam pôjdete.

Popis produktu
Levanduľa alebo inak “olej komunikácie”
Objem: 15 ml

Levanduľa sa v širokej miere používa v kozmetike a parfumoch pre jej schopnosť podporovať zdravú a čistú pleť. Navyše sa jej upokojujúce vlastnosti často využívajú na uvoľnenie tela a zlepšenie nálady. V antických kultúrach vysoko vážená a často používaná, v súčasnosti jej popularita ďalej narastá vďaka kozmetickým využitiam. Okrem rozpoznateľnej arómy a jedinečných využití sa olej Levanduľa v širokej miere používa na podporenie pokoja a uvoľnených pocitov.

"Na podporenie pokojných a uvoľňujúcich pocitov použite niekoľko kvapiek oleja Levanduľa. Naneste jednu kvapku do vašej každodennej starostlivosti o krásu na podporu zdravej pleti. Pridajte do kúpeľa na rozpustenie starostí alebo naneste na spánky a na zátylok. Na podporu uvoľnenia naneste pár kvapiek oleja Levanduľa na vankúše či posteľné obliečky"

UPOZORNENIE
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

100% PRÍRODNÉ
Esenciálne oleje doTerra sú certifikované čisté prírodné 100 % oleje terapeutickej triedy CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade). Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: