TUTTI bambini

logo_1

Tutti Bambini je rodinná spoločnosť na nábytok do škôlky, ktorú pred viac, ako 30 rokmi založili Michael a Debra Samuelovi s cieľom podporovať čerstvé mamy a otcov počas ich prvých krokov k rodičovstvu.

Po rokoch práce v maloobchode v škôlkach a, ako samotní rodičia si Michael a Debra uvedomili, že nábytok do škôlky dostupný na trhu často neponúka všestrannosť, hodnotu a bezpečnosť, ktorú noví rodičia pre svojich najmenších potrebovali. Michael a Debra, vychádzajúc z technického dizajnu a vlastných rodičovských skúseností, vytvorili Tutti Bambini: rad nábytku do detskej izby, ktorý spája eleganciu a krásu s inováciou a praktickosťou.

Od svojich začiatkov v malom londýnskom obchode sa značka Tutti Bambini rozrástla a stala sa prvkom v škôlkach po celom Spojenom kráľovstve a zahŕňa rad detských postieľok, postieľok, detských stoličiek, vysokých stoličiek a ďalších. Každý kus nábytku Tutti Bambini, vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti, je navrhnutý tak, aby ho rodiny milovali a používali ho v nadchádzajúcich rokoch.

210
2111210211

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom