Stadler Form Difuzér NORA

Neohodnotené
 
  • 1 z 7
 

Jantárové svetlo Amber Light vytvára efekt horiaceho plameňa sviečky.

79 €    
Kód tovaru N-003
Značka Stadler Form
Kategória Starostlivosť o vzduch
 

Aróma difuzér NORA s efektom plameňa

Vhodný a bezpečný na použitie aj v exteriéri • jantárové svetlo Amber Light vytvára efekt horiaceho plameňa sviečky • prevádzka na batériu až 6 hodín • ochrana IP44 (proti vode striekajúcej z ktoréhokoľvek smeru) • vydrží pracovať až 18 hodín • ultrazvuková technológia • USB napájanie • aromaterapia • nočný režim • automatické vypnutie

- Vhodný do exteriéru a interiéru
- Efekt plameňa a USB napájanie
- Prevádzka na batériu až 6 hodín
- IP44 ochrana proti striekajúcej vode

Vlastnosti:
- Vytvorte si romantickú atmosféru aj na balkóne, terase či v záhrade
- Vďaka certifikácii IP44 je odolný voči vode a bezpečný na použitie aj v exteriéri
- Jantárové svetlo Amber Light vytvára efekt horiacej sviečky
- Vstavaná batéria zabezpečí prevádzku až 6 hodín
- Pridajte esenciálny olej a potešte svoje telo i dušu
- Premium Servis: rýchle vybavenie reklamácie do 15 dní formou Pick & Return

Technické údaje:
AMBER LIGHT™AMBER LIGHT™
Jantárové svetlo Amber Light™Jantárové svetlo Amber Light™ plameň sviečky

VÝKON
- Technológia Ultrazvuk
- Veľkosť miestnosti (max.) n/a
- Výkon (max.) n/a
- Úrovne výkonu 1
- Intervalový režim nie
- Objem nádobky na vodu 90 ml
- Prevádzka na plnú nádobku 18 h

NAPÁJANIE / BATÉRIA
- USB napájanie (PC, externá batéria) áno
- Vstavaná batéria áno (6 h)

OSTATNÉ FUNKCIE
Ostatné funkcie technológia Amber Light, vstavaná batéria, USB napájanie, nočný režim, automatické vypnutie, aromaterapia

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
- Rozmery (š x v x h) 101 x 83 x 101 mm
- Hmotnosť 0,34 kg
- Hlučnosť < 26 dB(A)
- Spotreba energie 3 W

Obsah balenia:
- USB kábel

    Magická hra svetla a vône aj na vašej terase
Aróma difuzér Nora je určený do exteriéru aj interiéru. Tancujúci plameň jantárového svetla Amber Light prinesie nezameniteľnú atmosféru do vašej obývačky, záhrady či na balkón.

    Až 6 hodín romantiky na batériu
Vďaka zabudovanej batérii si magickú hru svetla a vône aróma difuzéra Nora vychutnáte až 6 hodín, a to kdekoľvek a kedykoľvek. Ak uprednostníte šírenie vône bez svetla, jediným tlačidlom Amber Light stlmíte alebo úplne vypnete.

    Exteriérový difuzér Nora nemá strach z vody
Dizajnový difuzér Nora vďaka ochrane IP44 nezaskočí voda striekajúca z ktoréhokoľvek smeru. Na krytej terase či balkóne bude od jari do jesene exkluzívnym doplnkom. Počas zimy sa postará o vôňu a atmosféru v obývačke.

    Ako funguje aróma difuzér Nora?
Vodu zmiešanú s pár kvapkami esenciálnych olejov mení aróma difuzér Nora vďaka ultrazvukovej technológii na mimoriadne jemnú voňavú hmlu. Tú rozptyľuje na terase, balkóne či v obývačke. Ide o najšetrnejší a najúčinnejší spôsob šírenia vône esenciálnych olejov.

   Bezpečné automatické vypnutie
Nebojte sa aróma difuzér Nora nechať pustený, aj keď odchádzate z terasy, balkóna alebo izby. Po vyčerpaní zmesi vody a oleja sa difuzér automaticky vypne. Na jedno naplnenie jeho 90 ml nádržky a pripojený k zdroju rozptyľuje vôňu až 18 hodín.

    Jednoduchá údržba
Údržba Nory je veľmi jednoduchá, stačí ju raz za čas vyutierať zvonku navlhčenou handričkou a dôkladne osušiť. Na ultrazvukovú membránu a vnútorné časti môžete použiť štandardný odvápňovač do domácnosti alebo originálny Cleaner & Descaler z ponuky Stadler Form.

    Z rúk dizajnérov
Okúzľujúci, minimalistický, voňavý. Taký je aróma difuzér Nora, vhodný do exteriéru aj interiéru. Telo z prírodného bambusu a štíhle hliníkové veko podčiarkujú unikátny dizajn aróma difuzéra z rúk švajčiarskych dizajnérov.

    Je víťazom v každom ohľade
Vďaka príťažlivému efektu plameňa sviečky, tichej prevádzke, USB pripojeniu a 6-hodinovej výdrži batérie si s difuzérom Nora užijete dokonalú aromaterapiu. Pre vytvorenie intímnej atmosféry môžete intenzitu plameňa stlmiť alebo úplne vypnúť.

    Aromaterapia pre dušu
Vôňa ovplyvňuje našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje. Jediným nádychom vône z difuzéra Nora potešíte svoje telo i dušu.

    Zázračné esenciálne oleje
Účinky aromaterapie si vychutnajte so 100 % čistými esenciálnymi olejmi od Stadler Form alebo Doterra. Do aróma difuzéra Nora môžete použiť aj iné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

    Premium Servis
V rámci prémiových služieb sme s našimi zákazníkmi neustále v kontakte. V prípade reklamácie zabezpečíme zvoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plne funkčný vám ho opäť bezplatne privezie kuriér priamo domov. Garantujeme aj rýchle vybavenie reklamácie, a to najneskôr do 15 dní.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: