doTERRA Esenciálny olej Wild Orange 15 ml

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Esenciálny olej od značky doTERRA, divoký pomaranč podporuje kreativitu, dobrú náladu, dopĺňa fyzickú energiu, prináša do nášho života spontánnosť, radosť a hravosť.

20 €    
Kód tovaru WILD ORANGE 15 ML
Značka doTERRA
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
 

doTERRA Esenciálny olej Wild Orange 15 ml

Esenciálny olej od značky doTERRA Divoký pomaranč je za studena lisovaný zo šupky a pre svoju povzbudzujúcu vôňu a početné účinky patrí medzi najpredávanejšie esenciálne oleje spoločnosti doTerra.

Popis produktu
Divoký pomaranč alebo inak “olej hojnosti”
Objem: 15 ml

Esenciálny olej je za studena lisovaný zo šupky, aby sa zachovala jeho delikátna povaha a silné užitočné vlastnosti. Je známy svojou energizujúcou arómou a prečisťujúcimi vlastnosťami. Olej Divoký pomaranč má vysoký obsah monoterpénov a má upokojujúce vlastnosti na pokožku, preto je príjemným doplnením skrášľovacích produktov.

"Naneste na pokožku a využite výhody energizujúcich vlastností oleja Divoký pomaranč. Pridajte pár kvapiek oleja Divoký pomaranč do nearomatizovaného telového mlieka a naneste mlieko na celé telo. Na povzbudzujúcu sprchu pridajte pár kvapiek esenciálneho oleja do sprchového gélu a vytvorte penu."

UPOZORNENIE
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. V prípade kontaktu s pokožkou výdatne rozrieďte základovým olejom.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

100% PRÍRODNÉ
Esenciálne oleje doTerra sú certifikované čisté prírodné 100 % oleje terapeutickej triedy CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade). Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: