doTerra Čistiaci prostriedok On Guard Cleaner Concentrate

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Čistiaci prostriedok doTERRA On Guard, s obsahom ochrannej zmesi bol vyvinutý ako ideálny prírodný čistiaci prostriedok.

28 €    
Kód tovaru ON GUARD CLEANER CONCENTRATE
Značka doTERRA
Kategória Starostlivosť o vzduch
 

doTerra Čistiaci prostriedok On Guard Cleaner Concentrate

Čistiaci prostriedok doTERRA On Guard Cleaner Concentrate je navrhnutý ako ideálny alternatívny čistič. Je obohatený o patentovanú zmes esenciálnych olejov On Guard z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu a rozmarínu, ktorá pomáha udržiavať váš domov čistý. Táto účinná zmes esenciálnych olejov je kombinovaná s mnohými rastlinnými derivátmi, ktoré poskytujú spôsob čistenia a odstraňovania pachov, bezpečný pre blízkych. Vďaka viacúčelovým schopnostiam On Guard Cleaner Concentrate je ideálny na čistenie tvrdých povrchov v kuchyni, kúpeľni alebo akejkoľvek inej miestnosti vo vašej domácnosti, pričom zanecháva čistú, povzbudzujúcu vôňu.

Popis produktu
Čistiaci prostriedok OnGuard Cleaner Concentrate
Objem: 355 ml

Patentovaná zmes esenciálnych olejov On Guard CPTG z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu a rozmarínu udržiava okolie čisté. V kombinácii s mnohými povrchovo aktívnymi látkami na rastlinnej báze, ktoré pomáhajú zlepšiť proces čistenia a zároveň prispievajú k produktu, ktorý je bezpečný pre vás a vašu rodinu. Bez pridaných konzervačných látok, čo pomáha poskytnúť účinný čistiaci prostriedok pre domácnosť.

Viacúčelový čistič: Zmiešajte 30 ml koncentrátu na 0,75 l vody.
Kúpeľne: Zmiešajte 45 ml koncentrátu na 3,75 l vody.
Riad: Zmiešajte 45 ml koncentrátu na 0,75 l vody.
Veľmi znečistené miesta: Aplikujte koncentrát priamo na určené miesto a necháme namočiť. Vyhnite sa priamemu použitiu koncentrátu na tvrdé drevené podlahy a prírodný kameň.

Zloženie: 15 - 30 % neiónové povrchovo aktívne látky, 5 - 15 % aniónové povrchovo aktívne látky, 1 - 5 % amfotérne povrchovo aktívne látky, vonné látky, < 1 % komplexotvorné činidlá, 0,63 % limonén, 0,56 % eugenol.

"Používajte On Guard Cleaner Concentrate ako viacúčelový čistiaci prostriedok jednoduchým pridaním čistiaceho prostriedku do vody. Skombinujte vodu a koncentrát v sklenenej fľaši s rozprašovačom pre jednoduchú aplikáciu na povrchy v domácnosti. Keď budete nabudúce chcieť hĺbkovo vyčistiť kúpeľňu, zmiešajte 45 ml On Guard Cleaner Concentrate na 3,75 litra vody a použite na povrchy, ako sú dlaždice, dosky, vane a sprchy. Na čistenie riadu jednoducho zmiešajte 45 ml koncentrátu na 0,75 litra vody; vložte túto zmes do sklenenej nádoby a majte ju blízko, aby ste mali ľahký prístup k bezpečnému a efektívnemu riešeniu špinavého riadu."

UPOZORNENIE
Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / ochranu tváre. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite zavolajte lekára. Zneškodnite obsah / nádobu na miestnom zbernom mieste. Obsahuje pomarančový a škoricový olej. Môže vyvolať alergickú reakciu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

100% PRÍRODNÉ
Esenciálne oleje doTerra sú certifikované čisté prírodné 100 % oleje terapeutickej triedy CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade). Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: