doTERRA Esenciálny olej Peppermint 15 ml

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Mäta pieporná pridá osviežujúcu mätovú chuť dezertom, nápojom, smoothies a dokonca i slaným jedlám.

39 €    
Kód tovaru PEPPERMINT 15 ML
Značka doTERRA
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
 

doTERRA Esenciálny olej Peppermint 15 ml

Esenciálny olej od značky doTERRA Mäta pieporná sa vždy hodí mať poruke. Ide o jeden z najlepšie predávaných produktov spoločnosti dōTERRA. Mäta pieporná pridá osviežujúcu mätovú chuť dezertom, nápojom, smoothies a dokonca i slaným jedlám.

Popis produktu
Mäta Pieporná alebo inak “olej radostného srdca”
Objem: 15 ml

Esenciálny olej je osviežujúcim a silne lahodným prídavkom do smoothies, koláčov a dezertov. Najkvalitnejší olej z mäty piepornej sa od ostatných produktov odlišuje vysokým obsahom mentolu. Mäta pieporná sa tiež často používa v produktoch na starostlivosť o ústnu dutinu, v zubných pastách a žuvačkách.

"Skúste pridať jednu kvapku oleja Mäta pieporná do svojho ranného smoothie, aby ste vykročili do dňa sviežejší než kedykoľvek predtým. Keď sa zdá, že vás premôže letná horúčava, spravte si ochutený nápoj pridaním jednej kvapky oleja. Kombinácia oleja Mäta pieporná a narezaného ovocia, napríklad jahôd či limetiek je lahodne osviežujúca. Zmiešaním kvapky oleja Mäta pieporná s kvapkou esenciálneho oleja Citrón vo vode si vytvoríte osviežujúci prípravok na vypláchnutie úst."

UPOZORNENIE
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela a sliznicami.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

100% PRÍRODNÉ
Esenciálne oleje doTerra sú certifikované čisté prírodné 100 % oleje terapeutickej triedy CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade). Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: