doTERRA Esenciálny olej Lemon 15 ml

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Esenciálny olej od značky doTERRA, citrón obnovuje energiu, mentálnu flexibilitu, odstraňuje strach a neistoty. Citrónová vôňa je výborná pre deti, ktoré majú problém so školou…

22 €    
Kód tovaru LEMON 15 ML
Značka doTERRA
Kategória Starostlivosť o vzduch
 

doTERRA Esenciálny olej Lemon 15 ml

Esenciálny olej od značky doTERRA Citrón je jeden z najpredávanejších esenciálnych olejov spoločnosti dōTERRA. Má viacero prínosov a použití. Citrón sa často pridáva do jedla na zlepšenie chuti dezertov a hlavných jedál. Citrón má povznášajúcu a energizujúcu vôňu.

Popis produktu
Citrón alebo inak “olej koncentrácie”
Objem: 15 ml

Môže sa použiť na pridanie osviežujúcej príchuti do vody alebo nespočetných receptov od slaných až po sladké dezerty. Esenciálny olej je za studena lisovaný zo šupky citróna, aby sa zachovala jeho delikátna povaha a silné prospešné vlastnosti. Má povznášajúce a energizujúce vlastnosti, ktoré podporujú pozitívnu náladu povzbudzujúcou arómou.

"Citrónový olej pridajte do vody pre osviežujúcu chuť a ako alternatívu k sóde a sladeným nápojom. Pridajte citrónový olej do receptov na vaše obľúbené maškrty a dezerty pre sladkú a výraznú chuť."

UPOZORNENIE
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

100% PRÍRODNÉ
Esenciálne oleje doTerra sú certifikované čisté prírodné 100 % oleje terapeutickej triedy CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade). Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: