doTERRA Esenciálny olej On Guard 15 ml

Neohodnotené
 
 

Zmes On Guard môže tiež dodať lahodnú príchuť horúcim nápojom a dezertom.

61 €    
Kód tovaru ON GUARD 15 ML
Značka doTERRA
Kategória Starostlivosť o vzduch
 

doTERRA Esenciálny olej On Guard 15 ml

Esenciálna zmes od značky doTERRA On Guard je jednou z najpopulárnejších zmesí od spoločnosti dōTERRA a vďaka svojim úžasným účinkom jednoducho nesmie nikomu chýbať. Zmes On Guard môže tiež dodať lahodnú príchuť horúcim nápojom a dezertom.

Popis produktu
On Guard zmes alebo inak “zmes ochrany”
Objem: 15 ml

Má energizujúcu a povznášajúcu arómu. Horúcim nápojom a dezertom dodáva hrejivý citrusový šmrnc.

Zloženie: Esenciálne oleje zo šupky divokého pomaranča, púčikov klinčeka, kôry škorice, listu eukalyptu a listu/kvetu rozmarínu.

UPOZORNENIE
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

100% PRÍRODNÉ
Esenciálne oleje doTerra sú certifikované čisté prírodné 100 % oleje terapeutickej triedy CPTG (Certified Pure Therapeutic Grade). Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: