Cybex základňa BASE T

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Praktická a všestranná základňa Base T je bezpečným základom modulárneho systému radu CYBEX T Line.

249,95 €    
Kód tovaru 522000070
Značka Cybex
Kategória Základne na autosedačky
 

Základňa BASE T

Základňa Base T sa ľahko zacvakne do vášho vozidla bez nutnosti zapnutia bezpečnostného pásu. Inštalácia je bezpečná a zjednodušená vďaka optimalizovaným uvoľňovacím tlačidlám ISOFIX. Otočný mechanizmus umožňuje ľahké nastupovanie alebo vystupovanie dieťaťa z autosedačky.

Špecifikácia:

- Vekové rozmedzie (v kombinácii s modelom CloudT i-Size alebo Cloud Z2 i-Size): Od narodenia do približne 24 mesiacov
- Vekové rozmedzie (v kombinácii s modelom Sirona T i-Size alebo Sirona Z2 i-Size): Od narodenia do približne 4 rokov
- Schvaľovací predpis: UN R129/03 i-Size

Praktická a všestranná základňa Base T je bezpečným základom modulárneho systému radu CYBEX T Line. Praktický a pohodlný mechanizmus otáčania umožňuje ľahké nastupovanie a vystupovanie dieťaťa, či už používate model Cloud T i-Size alebo Sirona T i-Size. Optimalizované a užívateľsky prívetivé uvoľňovacie tlačidlá ISOFIX majú vizuálne indikátory pre potvrdenie správneho nastavenia základne, vďaka čomu je inštalácia intuitívnejšia a jednoduchšia.
Vlastnosti:

Mimoriadna stabilita a bezpečnosť vo vozidle, pričom v prípade nehody zabraňuje otočeniu opornej nohy dopredu. Umožňuje otočenie detskej autosedačky Cloud T i-Size o 180 °, čo vám umožní do nej pohodlne umiestniť dieťa Umožňuje otočenie autosedačky Sirona T i-Size o 360 ° - to vám dáva na výber medzi polohou v smere jazdy (od minimálne 15 mesiacov a 76 cm) a bezpečnejšou polohou proti smeru jazdy Inteligentná investícia: Jedna základňa pre dve po sebe idúce autosedačky (modulárny systém CYBEX T Line)

Kompatibilný s:

- Cloud T i-Size
- Cloud Z2 i-Size
- Sirona T i-Size
- Sirona Z2 i-Size

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: