CYBEX Autosedačka Sirona Gi i-Size Comfort

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Maximálne pohodlie a bezpečnosť počas prvých štyroch rokov.

369,95 €
Značka Cybex
Kategória Autosedačky upevnené Isofixom do 18kg
Zvoľte variant
CYBEX Autosedačka Sirona Gi i-Size Comfort - Lava Grey Kód tovaru 522001653 Varianta: Lava Grey 369,95 €
   
CYBEX Autosedačka Sirona Gi i-Size Comfort - Moon Black Kód tovaru 522001637 Varianta: Moon Black 369,95 €
   
 

CYBEX Autosedačka Sirona Gi i-Size

Maximálne pohodlie a bezpečnosť počas prvých štyroch rokov. Autosedačka Sirona Gi i-Size smerujúca proti smeru jazdy má funkciu otáčania o 360 ° pre ľahké nastupovanie. Všestranné odvetrávanie pre jazdu v chlade.

Informácie o produkte

Špecifikácia:
- Vekový rozsah: Od približne 3 mesiacov do 4 rokov (s vložkou pre novorodencov už od narodenia)
- Výška dieťaťa: 61–105 cm (od 40 cm s vložkou pre novorodencov)
- Hmotnosť dieťaťa: Maximálne 20 kg
- Schvaľovací predpis: UN R129/03

Bezpečnosť a pohodlie 360°
Najnovšia autosedačka v našom úspešnom rade Sirona je doteraz tou najpohodlnejšou: Sirona Gi i-Size. Okrem orientácie proti smeru jazdy pre bezpečnejšiu jazdu je táto autosedačka taktiež vybavená integrovanou lineárnou ochranou pri bočnom náraze pre bezpečnosť zo všetkých smerov. Vylepšite pohodlie svojho dieťaťa o 360 ° pre plynulé nastupovanie a vystupovanie. Všestranné odvetrávanie udržuje chlad počas jazdy – zvoľte verziu Plus pre dodatočnú sieťovinu a ešte väčšiu priedušnosť. Päť polôh sklopenia poskytuje dieťaťu pohodlie šité na mieru v oboch smeroch, ako pre malých novorodencov, tak pre veľké, štvorročné deti. 360 ° pohodlie a bezpečnosti počas prvých štyroch rokov: Sirona Gi i-Size.

Pokyny na údržbu:
- Textilné poťahy je možné prať v práčke na 30 °C

Kompatibilný s:
- Držiak nápojov k autosedačke
- Letný poťah Sirona Gi i-Size (už čoskoro)
- Vložka pre novorodenca Sirona Gi i-Size
- SensorSafe 4-in-1 Kit Toddler
- Vodítka ISOFIX

Inštalácia pomocou základne: Všimnite si logá i-Size. Pokiaľ je sedadlo vozidla opatrené týmto logom, je možné v ňom používať všetky detské autosedačky i-Size a nebude teda uvedené na našom zozname kompatibilných vozidiel. Ak vaše vozidlo nemá sedadlo označené logom i-Size, skontrolujte prosím kompatibilitu vozidla. Pokiaľ vozidlo na zozname nenájdete, kontaktujte prosím náš tím zákazníckej podpory.

Až o 50 % vyššia úroveň bezpečnosti*
Orientácia proti smeru jazdy je jedným z najbezpečnejších spôsobov cestovania. V prvých kritických okamihoch čelného nárazu je telo dieťaťa tlačené proti polstrovanej škrupine autosedačky, čo minimalizuje pohyb a znižuje silu pôsobiacu na krk dieťaťa. Povinné až do veku 15 mesiacov (76 cm); odporúčame, aby vaše dieťa zostalo orientované proti smeru jazdy tak dlho, ako je to možné. Autosedačka Sirona Gi i-Size je navrhnutá pre pohodlné cestovanie proti smeru jazdy, pokiaľ vaše dieťa neváži 20 kg.(* V porovnaní s rovnakou sedačkou orientovanou v smere jazdy pri čelnom náraze. Výsledky interného testovania s použitím kritérií čelného bariérového testu ADAC 2022. )

Rýchle a ľahké nastupovanie
- Bezstarostný začiatok vašej cesty. Stačí otočiť autosedačku smerom k dverám auta a dieťa naložiť. Nebudete si namáhať chrbát, zatiaľ čo vaše dieťa zostane pohodlné v akejkoľvek čiastočne sklopenej polohe.

Optimálna priedušnosť
- Pohodlie v každom ročnom období. Celková ventilácia umožňuje prúdenie vzduchu kanálmi v autosedačke, odvádza teplo a pomáha vyhnúť sa poteniu vášho najmenšieho počas jazdy. Verzia Plus zahŕňa aj sieťovinu, ktorá zvyšuje priedušnosť až šesťkrát v porovnaní s bežnými tkaninami.

Bočná ochrana
Integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze chráni vaše dieťa pred silou bočného nárazu. Systém L.S.P spoločne so škrupinou tlmiacou náraz výrazne znižuje účinok nárazovej sily na dieťa.

Vždy v pohodlnej polohe
Nájdite ideálne nastavenie sklonu, či už je vaše dieťa novorodencom alebo odrasteným dieťaťom. V oboch smeroch jazdy je k dispozícii päť polôh - a tiež v polohe nástupu. A keď vaše dieťa zaspí, môžete sklopiť sedačku jednou rukou a nechať ho snívať o niečo dlhšie.

Rastie s vašim dieťaťom do 4 rokov
Ako vaše dieťa rastie, nastavte opierku hlavy autosedačky Sirona Gi i-Size tak, aby pohodlne sedela v každej fáze. 12 pozícií umožňuje prispôsobiť ju vášmu dieťaťu, pričom popruhy sa automaticky predlžujú s každým nastavením – a je na to potrebná iba jedna ruka.

Čo je zahrnuté v cene?
- Autosedačka Sirona Gi i-Size pre batoľatá
- Integrovaná základňa
- Užívateľská príručka

Rozmery:
Dĺžka: 710 mm
Šírka: 440 mm
Výška: 750 mm

Hmotnosť: 13 kg

Podobné produkty

CYBEX autosedačka SIRONA M2 i-size GOLD LINE


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: