CYBEX Autosedačka CLOUD T i-size DJ Khaled We the Best

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Cestovný systém so sklopením vo vozidle a polohou úplne poležiačky.

NOVINKA na objednávku!

399,95 €    
Kód tovaru 523000309
Značka Cybex
Kategória Detské autosedačky
 

Cybex Cloud T i-size DJ Khaled We the Best

Detská autosedačka Cloud T i-Size ponúka maximálnu flexibilitu a pohodlie pre vaše rastúce dieťa. Pri použití v cestovnom systéme so sklopením vo vozidle a polohou úplne poležiačky.

Ergonomické a pohodlné cestovanie
Detská autosedačka CYBEX Cloud T i-Size je dokonalým všestranným riešením. Pri použití so základňou Base T môžete detskú autosedačku sklopiť pre dokonale pohodlnú jazdu. Mimo vozidlo môže byť použitá s kočíkom ako ucelený cestovný systém, ktorý poskytuje maximálne pohodlie vďaka ergonomickej polohe úplne v ľahu.

Všestranné odvetrávanie zaisťuje trvalo príjemnú teplotu sedenia vo všetkých ročných obdobiach. Otočenie o 180 ° umožňuje natáčať autosedačku smerom k dverám vozidla pre ľahké nastupovanie a vystupovanie. Dokonalý spoločník na každom kroku, to je Cloud T i-Size.

Ergonomický komfort, nech už cestujete kamkoľvek
Inovatívny systém naklápania definuje nové štandardy pre pohodlie. Pri nakláňaní hlavy vášho dieťaťa je zabránené jej pádu dopredu, aby nedošlo k obmedzeniu dýchania. Mimo vozidla poskytuje ergonomická poloha úplne poležiačky maximálne pohodlie na cestách.

Jednoduchšie usadzovanie a vysádzanie
Otočte autosedačku Cloud T i-Size smerom k dverám vozidla, aby nastupovanie a vystupovanie bolo bez námahy (vyžaduje Base T). Autosedačku možno ľahko nasadiť na základňu, takže driemajúce deti môžu pokojne spať. Môžete tiež zabezpečiť svoje dieťa bez akéhokoľvek namáhania chrbta.

Špecifikácia:

- Vekový rozsah: Od narodenia do približne 24 mesiacov
- Výška dieťaťa: 45–87 cm
- Hmotnosť dieťaťa: Maximálne 13 kg
- Schvaľovací predpis: UN R129/03

Pokyny na údržbu:

- Textilné poťahy je možné prať v práčke na 30 °C

Kompatibilita produktu:

- Base T
- Base Z2
- Letný poťah
- Slnečná clona
- Sieťka proti hmyzu
- Pláštenka
- SensorSafe 4-in-1 Kit Infant
- Snogga Mini 2
- Zimný fusak Platinum Mini

Inštalácia autosedačky:
Inštalácia so základňou (možnosť 1): Pomocou isofixovej základne BASE T

Inštalácia pomocou pásu (možnosť 2): detskú autosedačku možno použiť so všetkými sedadlami vozidla vybavenými automatickými 3-bodovými pásmi.

Ergonomický komfort, nech ste kdekoľvek
Inovatívny systém naklápania splošťuje súčasne opierku chrbta a opierku nôh a poskytuje ergonomickú polohu ležania pre bezkonkurenčné pohodlie. Naklonenie bráni tomu, aby hlavička vášho dieťatka spadla dopredu, čo by mohlo viesť k ťažkostiam s dýchaním. Mimo auta poskytuje ergonomická poloha ležania výnimočný komfort na cestách.

Jednoduchá montáž a demontáž z auta
Otočte autosedačku Cloud T i-Size smerom k dverám auta, aby ste ho bez námahy namontovali alebo vybrali (vyžaduje sa základňa T). Pripevnenie autosedačky k základni je hračkou, takže vaše dieťatko môže pokojne spať aj naďalej. Môžete teda zabezpečiť aj svoje dieťa bez toho, aby vás bolel chrbát.

Zlepšená priedušnosť
Vaše dieťa si môže užívať príjemné teploty vo všetkých ročných obdobiach vďaka 360° ventilačnému systému. Látková verzia Plus má vložky z 3D sieťoviny, ktoré ponúkajú až šesťkrát väčšiu priedušnosť, takže si vaše dieťa užije výnimočné pohodlie a sviežosť bez ohľadu na počasie.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: