CYBEX Autosedačka Sirona T i-Size Plus

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 65
 

S autosedačkou Sirona T i-Size je nastupovanie a vystupovanie vášho dieťaťa tiež bezproblémové.

399,95 €
Značka Cybex
Kategória Autosedačky upevnené Isofixom do 18kg
Zvoľte variant
CYBEX Autosedačka Sirona T i-Size Plus - Peach Pink Kód tovaru 523000411 Varianta: Peach Pink 399,95 €
   
CYBEX Autosedačka Sirona T i-Size Plus - Nautical Blue Kód tovaru 523000399 Varianta: Nautical Blue 399,95 €
   
CYBEX Autosedačka Sirona T i-Size Plus - Mirage Grey Kód tovaru 523000393 Varianta: Mirage Grey 399,95 €
   
CYBEX Autosedačka Sirona T i-Size Plus - Sepia Black Kód tovaru 523000387 Varianta: Sepia Black 399,95 €
   
CYBEX Autosedačka Sirona T i-Size Plus - Cozy Beige Kód tovaru 523000417 Varianta: Cozy Beige 399,95 €
   
CYBEX Autosedačka Sirona T i-Size Plus - Platinom White Kód tovaru 523000405 Varianta: Platinum White 399,95 €
   
 

Autosedačka Sirona T i-size

Bezpečnosť pre dieťa, pohodlie pre rodičov. Autosedačka orientovaná proti smeru jazdy Sirona T i-Size je vybavená všestranným vetraním a plynulým otáčaním o 360 °. Séria Plus má tiež integrovanú slnečnú striešku.

Špecifikácia:
- Vekový rozsah: Od narodenia do 4 rokov
- Výška dieťaťa: 40–105 cm
- Hmotnosť dieťaťa: Maximálne 18 kg
- Schvaľovací predpis: UN R129/03

Cestovanie v bezpečí a pohodlí – orientácia proti smeru jazdy a v smere jazdy. Vyžaduje základňu Base T (dokupuje sa samostatne!)

Užite si dokonalý zážitok z cestovania s autosedačkou CYBEX Sirona T i-Size orientovanou proti smeru jazdy. Vaše dieťa si môže vychutnať vysokú úroveň pohodlia s funkciami, ako je všestranné vetranie, ktoré sľubuje príjemné teploty vo všetkých ročných obdobiach. Plynulé otáčanie o 360 ° vám umožní nastupovať a vystupovať bez námahy a pomôže vám meniť orientáciu medzi jazdou proti smeru alebo v smere jazdy.

Sklopte sedadlo jednou rukou, pre väčšie pohodlie na cestách. A pokojnú myseľ si môžete užívať vďaka bezpečnostným prvkom, ako je integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze. Pripravte sa s autosedačkou Sirona T i-Size na radostné výlety s dieťaťom.

Pokyny na údržbu:
- Textilné poťahy je možné prať v práčke na 30 °C

Kompatibilný s:
- Base T
- Base Z2
- Držiak nápojov k autosedačke (už čoskoro)
- Letný poťah Sirona T Line (už čoskoro)
- SensorSafe 4-in-1 Kit Toddler
- Vodítka ISOFIX

Inštalácia pomocou základne: Všimnite si logá i-Size. Pokiaľ má sedadlo vášho vozidla toto logo, je možné v ňom používať všetky detské autosedačky a nebude teda uvedené na našom zozname kompatibilných vozidiel. Ak vaše vozidlo nemá sedadlo označené logom i-Size, skontrolujte prosím kompatibilitu vozidla. Pokiaľ vozidlo na zozname nenájdete, kontaktujte prosím náš tím zákazníckej podpory.

Až o 50 % vyššia úroveň bezpečnosti
Autosedačka Sirona T i-Size je orientovaná proti smeru jazdy, čo poskytuje vynikajúcu ochranu pred nehodami, znižuje riziko poranenia hlavy alebo krku a zvyšuje bezpečnosť o 50 % (v porovnaní s rovnakou sedačkou orientovanou v smere jazdy; výsledky testovania podľa kritérií ADAC 2022). Pri zrážke je dieťa tlačené smerom k škrupine sedačky, čím sú rozložené pôsobiace sily a náraz stráca svoju intenzitu. Orientácia proti smeru jazdy je povinná do veku najmenej 15 mesiacov (76 cm). Potom môžete sedačku Sirona T-Size otočiť v smere jazdy, aj keď odporúčame orientáciu proti smeru jazdy uchovať až do veku štyroch rokov, pokiaľ je to možné.

Optimálna priedušnosť
Všestranné odvetrávanie zaisťuje celoročné pohodlie. Látková verzia Plus má ešte lepšie prúdenie vzduchu a 3D sieťovinu, ktorá až šesťkrát zvyšuje priedušnosť (v porovnaní s bežnou tkaninou). Rad Plus je tiež vybavený slnečnou strieškou so sieťovanými vložkami, ktoré udržujú vaše dieťa v chlade a chránené.

Jednoduché usadzovanie a vysádzanie
Dostaňte svoje dieťa do auta a von s ľahkosťou. Otočenie o 360 ° umožňuje hladké polohovanie autosedačky Sirona T i-Size jednou rukou smerom k dverám vozidla pre ľahké nastupovanie a menšie namáhanie chrbta. Orientácia proti smeru jazdy je povinná po dobu najmenej prvých 15 mesiacov (do výšky 76 cm). Potom môžete svoje dieťa ponechať natočené proti smeru jazdy alebo ich otočiť v smere jazdy pre väčšie pohodlie.

 

Podobné produkty

CYBEX autosedačka SIRONA M2 i-size GOLD LINE


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: