Stadler Form Teplovzdušný ohrievač ANNA

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 4
 

Anna vás rozohreje! Nielen svojím ohnivým vzhľadom, ale hlavne preto, že tento nádherný malý ohrievač je vybavený moderným keramickým výhrevným prvkom PTC.

 

99 €
Značka Stadler Form
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
Zvoľte variant
SF Anna black iso 2 Kód tovaru A-021 Varianta: Black 99 €
   
SF Anna front White 3 Kód tovaru A-020 Varianta: white 99 €
   
 

Tento nádherný teplovzdušný ohrievač je vybavený moderným PTC keramickým výhrevným telesom. Anna hreje diskrétne a ticho pomocou dvoch prevádzkových režimov, vďaka ktorým vytvára útulné a príjemné teplo. Vďaka kompaktným rozmerom sa navyše ľahko zmestí do každej izby.

Teplovzdušný ohrievač Anna sa ľahko ovláda pomocou panelu na zadnej časti. Výhodou sú aj dve bezpečnostné  poistky. Vďaka samo-regulačnej keramike sa nemôže nikdy prehriať a pri náhodnom prevrhnutí automaticky dôjde k vypnutiu.

Zohrieva a čistí vzduch

Anna funguje aj ako jednoduchá čistička, pretože nasávaný vzduch prechádza cez umývateľný predfilter, ktorý ho spoľahlivo zbaví napríklad vlasov, zvieracích chlpov a ďalších nečistôt. Vďaka ventilátoru tak bude v miestnosti vzduch nielen teplejší, ale aj čistejší.

Jednoduché ovládanie

Výrobca skonštruoval Annu tak, aby si s jej obsluhou poradil naozaj každý. Preto na zadnej strane objavíte dve tlačidlá + otočné koliesko, ktoré slúži pre nastavenie termostatu.

Keramické výhrevné teleso

Keramické výhrevné teleso je zárukou vysokého výkonu a hlavne konštantného ohrevu, pričom si môžete vybrať z dvoch prevádzkových režimov. Výrobca navyše myslel aj na bezpečnosť, takže prístroj vybavil tepelnou poistkou, ktorá ho v prípade prehriatia automaticky vypne.

LED notifikácia

Aby ste mali aj v tme dokonalý prehľad o tom, či je Anna spustená, pomôže vám elegantná červená LED dióda na čelnom paneli. Vždy budete vedieť, či prístroj pracuje alebo je vypnutý.

Automatické vypnutie pri prevrhnutí

Masívny stojan je navrhnutý tak, aby bolo jeho prevrátenie takmer nemožné. Ak by sa tak predsa len stalo, Anna to spozná a v okamihu sa automaticky vypne. Obsahuje špeciálnu bezpečnostnú poistku, takže sa nemusíte ničoho obávať.

Skladná a štíhla

Kompaktné rozmery umožňujú Annu umiestniť kamkoľvek. Ponúka štíhle telo a moderný dizajn, vďaka čomu sa za ňu nebudete hanbiť ani v moderných domácnostiach. Pôsobí ako štýlový doplnok.

 

 

Dve farebné prevedenia

V ponuke nájdete Annu v bielej a čiernej verzií. Dokonale tak môžete prístroj zladiť so zvyškom domácnosti.

V roku 2012 sa Anna zúčastnila medzinárodného veľtrhu “International Home + Housewares Show” v New Yorku, kde získala najvyššie ocenenie vo svojej kategórii “Home Environment Appliances” a bola vybraná aj ako najlepší z najlepších –  ako celkový víťaz všetkých kategórii na veľtrhu.

Technické údaje

 • Teplovzdušný ventilátor
 • Príkon: 1200 W / 2000 W
 • 2 úrovne výkonu
 • Veľkosť miestnosti: do 25 m² / 63 m³
 • Veľmi tenké vyhotovenie
 • Regulácia teploty
 • Termostat
 • Rozmery: 183 × 367 × 150 mm (šírka × výška × hĺbka)
 • Hmotnosť: 2,1 kg
 • Úroveň hluku: < 43 dB(A)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: