Stadler Form Teplovzdušný ohrievač ANNA BIG

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 5
 

Obe ohrievače Anny majú teraz veľkú sestru. Anna Big spája dobrý vzhľad s jedinečnou technológiou Adaptive Heat ™. Túto inteligentnú dámu je možné používať po celý rok.

159 €
Značka Stadler Form
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
Zvoľte variant
SF Anna Big black iso lowres Kód tovaru A-061 Varianta: Black 159 €
   
SF Anna Big white iso lowres Kód tovaru A-060 Varianta: white 159 €
   
 

Tento nádherný teplovzdušný ohrievač je vybavený moderným PTC keramickým výhrevným telesom. Anna hreje diskrétne a ticho pomocou ôsmich nastavení výkonu, vďaka ktorým vytvára útulné a príjemné teplo. Svojimi kompaktnými rozmermi sa navyše ľahko zmestí do každej izby.

Teplovzdušný ohrievač Anna sa ľahko ovláda jednoducho klepnutím na dotykový panel na vrchnej časti. Výhodou sú aj dve bezpečnostné  poistky. Vďaka vykurovaciemu prvku PTC (samoregulačná keramika) sa Anna Big nemôže nikdy prehriať a pri náhodnom prevrhnutí automaticky dôjde k vypnutiu.

Ohrieva moderným spôsobom!

Zatiaľ čo tradičné teplovzdušné ventilátory udržujú požadovanú teplotu v závislosti na presnosti použitého teplotného senzora (rozdiel je často aj ± 5°C), Anna Big je vďaka jedinečnej technológii v udržiavaní teploty maximálne dôsledná. Teplota je strážená s presnosťou ± 1°C a to pri konštantnom, nízkom a tichom výstupe. Jednoducho povedané, čím je rozdiel medzi aktuálnou a požadovanou teplotou menší, tým nižší je výkon prístroja. Vďaka tomu je Anna Big efektívna, ale zároveň veľmi tichá a úsporná – adaptívna tepelná technológia totiž ušetrí až 12% energie.

Jednoduché ovládanie

Výrobca vylepšil Annu Big tak, aby si s jej obsluhou poradil naozaj každý. Osem úrovní výkonu možno vybrať jednoducho klepnutím na dotykový panel.

Keramické výhrevné teleso

Keramické výhrevné teleso je zárukou vysokého výkonu a hlavne konštantného ohrevu. Anna Big myslí aj na bezpečnosť, takže je vybavená tepelnou poistkou, ktorá ho v prípade prehriatia automaticky vypne.

Chladný vánok

Anna Big môže byť dokonca použitá aj v lete: s vypnutým vykurovacím článkom prefukuje chladný vánok. A aby ste mali aj v tme dokonalý prehľad o tom, ako je Anna Big spustená, pomôže vám elegantná červená alebo modrá LED dióda na čelnom paneli.

Automatické vypnutie pri prevrhnutí

Masívny stojan je navrhnutý tak, aby bolo jeho prevrátenie takmer nemožné. Ak by sa tak predsa len stalo, Anna Big to spozná a v okamihu sa automaticky vypne. Obsahuje špeciálnu bezpečnostnú poistku, takže sa nemusíte ničoho obávať.

Skladná a štíhla

Kompaktné rozmery umožňujú Annu umiestniť kamkoľvek. Ponúka štíhle telo a moderný dizajn, vďaka čomu sa za ňu nebudete hanbiť ani v moderných domácnostiach. Pôsobí ako štýlový doplnok.

Dve farebné prevedenia

V ponuke nájdete Annu Big v bielej a čiernej verzii. Dokonale tak môžete prístroj zladiť so zvyškom domácnosti.

Technické údaje

 • Teplovzdušný ventilátor
 • 2v1 ohrieva aj chladí
 • Príkon: 300 W – 2000 W
 • 8 úrovní výkonu
 • Veľkosť miestnosti: do 25 m² / 63 m³
 • Adaptive Heat™ (Automatický režim)
 • Veľmi tenké vyhotovenie
 • Rozmery: 183 × 420 × 183 mm (šírka × výška × hĺbka)
 • Hmotnosť: 3,2 kg
 • Úroveň hluku: 28 – 50 dB(A)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: