Stadler Form Teplovzdušný ohrievač PAUL

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 4
 

Novinka švajčiarskej značky Stadler Form prekonáva všetky elektrické ohrievače, ktoré ste doteraz videli alebo používali.

299 €
Značka Stadler Form
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
Zvoľte variant
SF Paul black iso2 Kód tovaru P-002 Varianta: Black 299 €
   
SF Paul white lifestyle portrait Kód tovaru P-001 Varianta: white 299 €
   
 

PAUL je novinkou vo svete ohrievačov a teplovzdušných ventilátorov. Vďaka inovatívnej adaptívne tepelnej technológii (Adaptive Heat™) dosiahne PAUL požadovanú teplotu a to pomocou automatickej regulácie tepelného výkonu. Zatiaľ čo tradičné teplovzdušné ventilátory udržujú požadovanú teplotu v závislosti na presnosti použitého teplotného senzora (rozdiel je často aj ± 5°C), PAUL je vďaka jedinečnej technológii v udržiavaní teploty maximálne dôsledný. Teplota je strážená s presnosťou ± 1°C a to pri konštantnom, nízkom a tichom výstupe. Jednoducho povedané, čím je rozdiel medzi aktuálnou a požadovanou teplotou menší, tým nižší je výkon prístroja. Vďaka tomu je Paul efektívnym, ale zároveň veľmi tichým a úsporným – adaptívne tepelná technológia totiž ušetrí až 12% energie.
Prostredníctvom ľahko ovládateľného dotykového panela môžete presne nastaviť želanú teplotu. A vďaka diaľkovému ovládaču to môžete urobiť dokonca z pohodlia gauča. Paul sa nenechá zahanbiť ani vo vlhkých priestoroch – je vhodný aj na použitie v kúpeľni! Umývateľný vzduchový filter robí z neho tichého a čistého chlapíka a perfektného spoločníka.
Okrem unikátnej funkcie ohrevu má PAUL ďalšie eso v rukáve. Stačí znížiť požadovanú teplotu a prístroj sa počas niekoľkých sekúnd premení z pece na klasický ventilátor, ktorý produkuje chladný vzduch. PAUL tak zastane funkciu hneď dvoch prístrojov v jednom, rozhodne však nie za cenu veľkých rozmerov. PAUL má totiž tvar štíhleho stĺpu o rozmeroch 177 x 536 x 189 mm, ktorý môžete umiestniť prakticky kamkoľvek. Masívny kovový podstavec zároveň zaistí, že sa PAUL nikdy neprevrhne. Vďaka funkcii otáčania zaistí PAUL rovnomernú distribúciu vzduchu do všetkých kútov miestnosti o veľkosti až 30 m².
V roku 2016 získal Paul prestížne ocenenie v kategórii progresívne materiály / technológie na veľtrhovej súťaži Mobitex Grand Prix. Mobitex je medzinárodný veľtrh nábytku a interiérového dizajnu kde sa predstavujú najnovšie trendy vo vybavení interiéru a doplnky bývanie.

Skladný a štíhly

Kompaktné rozmery umožňujú Paula umiestniť kamkoľvek. Ponúka štíhle telo a moderný dizajn a tak sa za neho nebudete hanbiť ani v moderných domácnostiach. Pôsobí totiž ako štýlový doplnok.

Dotykový panel

PAUL disponuje praktickým LCD displejom, ktorý prehľadne indikuje všetky procesy ventilátora. Displej je plne dotykový a pomocou neho si môžete nastaviť režim ventilátora, teplotu alebo napríklad osciláciu až o 90º. Nastavte si požadovanú teplotu a výkon PAULA presne podľa svojich predstáv!

Anjel s diablom v tele.

PAUL je unikátny multifunkčný prístroj, ktorý vie vzduch nielen ohrievať, ale tiež ho chladiť. Vďaka funkcií oscilácie je vzduch rovnomerne distribuovaný po celej miestnosti.

Nadštandardná výbava.

PAUL je vybavený špičkovým príslušenstvom – masívny podstavec zabraňuje prevrhnutiu a umývateľný prachový filter čistí vzduch od nežiaducich častíc. Krytie IP21 zaručuje, že ho môžete používať aj v kúpeľni.

Jednoduchá obsluha

Ak budete chcieť znížiť, alebo naopak zvýšiť teplotu a pritom zostať sedieť v pohodlí vašej pohovky, môžete tak urobiť vďaka diaľkovému ovládaču, ktorý je súčasťou balenia. Pomocou ovládača nastavíte teplotu, režim, či natočenie ventilátora.

Rôzne farebné prevedenia

Vyberte si PAULA, ktorý sa vám najviac pozdáva.

Technické údaje

 • Teplovzdušný ventilátor
 • 2v1 ohrieva aj chladí
 • Príkon: 800 W – 2000 W
 • 8 úrovní výkonu
 • Veľkosť miestnosti: do 30 m² / 75 m³
 • Adaptive Heat™ (Automatický režim)
 • Režim Swing
 • Diaľkové ovládanie
 • Veľmi tichý chod
 • Umývateľný filter
 • Rozmery: 177 x 536 x 189 mm (šírka × výška × hĺbka)
 • Hmotnosť: 5 kg
 • Úroveň hluku: 30 -50 dB(A)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: