Stadler Form Zvlhčovač vzduchu OSKAR LITTLE

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 6
 

Ak ste fanúšikom zdravého dýchania a zmýšľate ekonomicky, tak teraz vás potešíme. Odparovací zvlhčovač vzduchu OSKAR je kombináciou najmodernejších technológií, dokonalého dizajnu a zároveň vysoko ekonomického produktu. Nie je sa čo čudovať, veď je Švajčiar.

 

129 €
Značka Stadler Form
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
Zvoľte variant
SF Oskar little black iso 510x510 Kód tovaru O-061 Varianta: Black 129 €
   
SF Oskar little white iso 510x510 Kód tovaru O-060 Varianta: white 129 €
   
SF Oskar little titanium iso highres small 510x510 Kód tovaru O-065 Varianta: Titanium 129 €
   
 

Rovnako ako jeho väčší bratia, aj OSKAR Little je šetrný spotrebiteľ s vysokým výkonom. Vďaka dvom úrovniam výkonu si tento odparovací zvlhčovač dobre poradí s malými miestnosťami do 30 m2. Jeho ekologický filter vyrobený z rastlinných a textilných vláken jasne popisuje jeho úspornú povahu. Vďaka stmievateľným LED indikátorom, mimoriadne tichej prevádzke a jemnému rozptyľovaniu esenciálnych olejov ide o obzvlášť užitočného spoločníka do spálne. A keďže pochádza z tej istej rodiny, automaticky sa vypne po vyprázdnení nádoby na vodu. Dá sa však ľahko doplniť prostredníctvom pohodlne dostupného otvoru.
Zvlhčovač vzduchu OSKAR Little pracuje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. Takýto spôsob zvlhčovania je veľmi šetrný, pretože vlhkosť v miestnosti stúpa pomerne rýchlo, ale zároveň nehrozí presýteniu vzduchu vodnými parami.
Oproti konkurencii v kategórii do 30 m2 je OSKAR Little veľmi výkonný – dokáže do vzduchu dostať až 200 g vody za hodinu. Jeho vysoké pracovné nasadenie však vaše zmysly nespoznajú – pre oči je prirodzene odparená vodná para neviditeľná a maximálny hluk, ktorý OSKAR Little vydáva, je hlasný asi ako ľudský šepot.
Ovládací panel prístroja sa nachádza na hornej strane, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. OSKAR Little je extrémne ekonomický – jeho okamžitý príkon sa pohybuje medzi 6 – 15 W. Nízku spotrebu potom ešte podčiarkuje možnosť vypnúť podsvietenie ovládacieho panelu, čo sa hodí najmä v spálni počas nočných hodín.

Kompaktné rozmery

OSKAR je kultový zvlhčovač vzduchu. V celej histórii značky Stadler Form si drží prvé miesto v rebríčku najpredávanejších zvlhčovačov. Vďačí za to aj svojim rozmerom.

Prirodzené odparovanie

OSKAR Little disponuje antibakteriálnou filtračnou kazetou vyrobenou z rastlín a textilného vlákna, po ktorej stúpa voda smerom nahor. Ventilátor umiestnený v hornej časti prístroja potom ženie vlhkosť rovnomerne do miestnosti.

Množstvo funkcií a vychytávok

Ultratichý chod, automatické vypnutie pri vyčerpaní vody, nočný režim, dva rýchlostné režimy. Funkcií a vymožeností má OSKAR Little naozaj veľa.

Ekologicky šetrný materiál

Stadler Form myslí ekologicky, čo dokazuje inovovaný filter pre zvlhčovače vzduchu rady OSKAR. Nové filtre sú vyrobené výhradne z rastlinných a textilných vlákien a tiež v nich nie je použitý ani kúsok plastu.

Indikácia vody v prístroji

Letmým pohľadom zistíte, či je v prístroji dostatok vody alebo ju treba doplniť. Akonáhle mu v jeho 2,5 litrovej nádobe dôjde voda, sám sa vypne.

Jednoduché doplnenie vody

Výklopné dvierka na bočnej strane prístroja slúžia pre jednoduché doplnenie vody. Nie je teda potrebné zvlhčovač zložito rozoberať, na doplnenie vám bohato postačí kanvička či pohárik.

Osviežte vzduch vôňou

Obľúbená esencia podporí zvlhčený vzduch, zrelaxuje myseľ a dodá do vášho domova nádych pohody a pokoja.

Rôzne farebné prevedenia

Máte radi klasiku (biela, čierna) alebo radšej niečo extra (sezónne farby)? Vyberte si OSKARA, ktorý sa vám najviac pozdáva.

Technické údaje

 • Evaporačný zvlhčovač vzduchu
 • Výkon: 6 – 15 W
 • 2 úrovne výkonu
 • Výkon zvlhčovania: 200 g/h
 • Veľkosť miestnosti: do 30 m² / 75 m³
 • Nočný režim (stlmenie alebo úplné vypnutie LED indikátorov)
 • Aromaterapia
 • Automatické vypnutie
 • Priezor na kontrolu hladiny vody
 • Objem nádoby na vodu: 2,5 l
 • Rozmery: 246 x 290 x 175 mm (šírka × výška × hĺbka)
 • Hmotnosť: 2,5 kg
 • úroveň hluku: 26 -39 dB(A)

V balení

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: