Stadler Form FILTER OSKAR 2KS

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Zabezpečujú hygienické zvlhčovanie a optimálny výkon zvlhčovačov z rodiny Oskar a Karl.

17,90 €    
Kód tovaru O-030
Značka Stadler Form
Kategória Detské nosiče a šatky
 

Náhradné filtre sú vyrobené z ekologických rastlinných a textilných vlákien bez použitia plastu. Zabezpečujú hygienické zvlhčovanie a optimálny výkon zvlhčovačov z rodiny Oskar a Karl.

DOPRAJTE SI OPTIMÁLNY VÝKON ZVLHČOVAČOV OSKAR A KARL
Zvlhčovacie filtre zaistia optimálny výkon, hygienické zvlhčovanie a vysokú efektivitu odparovacích zvlhčovačov. Zvlhčovače z rodiny Karl, Oskar a Oskar Big sú navyše vybavené funkciou pripomenutia výmeny filtra. Po výmene filtrov nezabudnite časovač vždy zresetovať.

MIKRÓBY NEMAJÚ ŠANCU
Filtre do zvlhčovačov Oskar a Karl sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu, ktorý zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov. Aby bolo zaistené hygienické zvlhčovanie a jeho vysoká účinnosť, odporúča sa filtre meniť každé 2 až 3 mesiace.

S LÁSKOU K PRÍRODE
Stadler Form myslí ekologicky, čo dokazuje aj inovatívny filter. Navrhnutý bol vo Švajčiarsku a je vyrobený výhradne z rastlinných a textilných vlákien. Nie je v ňom použitý ani kúsok plastu.

VHODNÉ PRE VŠETKÝCH OSKAROV A KARLOV
Filtre sú vhodné pre modely odparovacích zvlhčovačov Oskar a Karl (používa 2 filtre), Oskar Little (používa 1 filter) a Oskar Big a Karl Big (používa 4 filtre).

OBSAH BALENIA
2 zvlhčovacie filtre do zvlhčovačov vzduchu Oskar a Karl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: