BABYONO Hračka pískacia Líška Monday 3m+

Neohodnotené
 
  • 1 z 9
 
6,95 €    
Kód tovaru 1497-BO
Značka BabyOno
Kategória Hudobné hračky
 
Mäkká pískajúca líška stimuluje zmysly Vášho dieťatka. Stačí jemný tlak alebo zatrasenie, aby sa aktivoval jemný zvuk a hrkálka. Môže povzbudiť dieťatko k hre a objavovaniu vecí, ako aj umožniť mu precvičovať si zručnosti pri chytaní a hraní. Hračka stimuluje zmysly dieťaťa: sluch, zrak a hmat. Tento senzorický výrobok môže podporovať zrak, sluch a motorické zručnosti Vášho dieťatka od prvých týždňov jeho života. Tento zajačik sa stane obľúbenou plyšovou hračkou pre Vaše dieťatko. Dieťatko môže vidieť, čo sa stane, keď hračku chytí alebo ňou zatrasie. Takto učí vzťahom príčiny a následku.

Vlastnosti:

Stimulácia zmyslov

Hračka stimuluje zmysly dieťatka: sluch, zrak a hmat od prvých týždňov života.

Interaktívna stránka

Pískací prvok s hrkálkou je hračka vydávajúca zvuk, ktorá vyžaduje, aby sa dieťatko angažovalo a bolo aktívne. Keď ju dieťatko stlačí, môže počuť príjemný zvuk - je to vďaka píšťalke ukrytej vo vnútri. Je to skvelý tréning a podnet na zábavu.

Chrastítko

Hračka vydáva zvuk, keď ňou dieťatko trasie. Tieto zvuky sú jemné a príjemné pre uško, ako aj atraktívne a zaujímavé. Poskytuje dieťatku interaktívnu a pútavú zábavu.

Vývoj

Plyšová pískacia hračka pomáha dieťatku zlepšovať jemnú motoriku a rozvíjať manuálne zručnosti. Dieťatko môže vidieť, čo sa stane, keď hračku chytí alebo ňou zatrasie. Takto sa môže učiť vzťahom príčiny a následku.

Technické vlastnosti

Materiál: 100% Polyester
Rozmery: 7 x 23 x 5 cm
Hmotnosť 0.04 kg
Šírka 5,00 cm
Hĺbka 16,50 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: