Kinderkraft Cestovná postieľka Leody s vyvýšením

Neohodnotené
 
  • 1 z 19
 
64,90 €
Značka Kinderkraft
Kategória Cestovné postieľky
Zvoľte variant
KCLEOD00GRY0000 Kód tovaru KCLEOD00GRY0000 Varianta: grey 64,90 €
   
 

Snívate o cestovnej postieľke, ktorú zložíte za niekoľko okamihov, a ktorú so sebou zoberiete úplne všade? Práve taká je LEODY – moderná postieľka s pevnou konštrukciou, ktorá bude perfektná nielen doma, ale aj na dovolenke.

Má systém rýchleho zloženia a rozloženia, vďaka čomu za niekoľko chvíľ vytvoríte svojmu dieťaťu útulný, pohodlný priestor na spánok. LEODY má závesné dno – môžete ho zavesiť na 2 výškach, vďaka čomu je vhodné pre dojčatá a staršie deti. Horná úroveň je určená bábätkom, ktoré sa ešte nevedia otočiť. Uľahčí rodičovi starať sa o drobca – nebude sa musieť hlboko zohýbať, zaťažujúc pri tom chrbát.

S cieľom zvýšiť bezpečnosť dieťaťa je systém vybavený dvojitým zabezpečením pred spontánnym zložením. Sieťované boky vám umožnia mať celý čas zrakový kontakt s dieťaťom, pričom mu tiež zaručia prísun vzduchu, dokonca aj počas horúcich nocí. Cestovná postieľka LEODY sa mimoriadne jednoducho prepravuje – dá sa zložiť do kompaktných rozmerov a po zložení ju schováte do priloženej tašky. Zložiť, zabaliť a zobrať so sebou na cestu – to je všetko!

Výhody:

Pohodlie:
- Podlaha postieľky sa dá zavesiť na dvoch úrovniach. Najvyššia úroveň je určená dojčatám, a nižšia – pohyblivým, starším deťom.
- Cestovná postieľka LEODY má bočný vchod zapínaný na zips. Umožní drobcovi vojsť a vyjsť z postieľky, a keď už vyrastie – bude plniť funkciu ohrádky.
- LEODY je vybavená systémom rýchleho, jednoduchého rozloženia a zloženia. Vďaka tomu za niekoľko chvíľ pripravíte pre dieťa pohodlné miesto na spánok – nielen doma, ale aj na dovolenke.
- Podlaha postieľky má plochu na spanie s rozmermi 120 x 60 cm. Zaručuje dostatočne veľa miesta na oddych, je tiež možné dokúpiť matrac a posteľnú bielizeň s klasickými rozmermi.
- Výrobok sa jednoducho udržiava v čistote. V prípade, ak sa zašpiní, stačí, že poutierate postieľku navlhčenou, a potom suchou handričkou. A hotovo!

Bezpečnosť:
- Postieľka má pevný a stabilný rám z ocele – celá konštrukcia je veľmi robustná a chráni dieťa dokonca aj počas nepokojného spánku.
- Skladací systém je vybavený dvojitým zabezpečením proti zloženiu. Nemusíte sa obávať, že sa postieľka náhodné zloží počas používania.
- 3 boky postieľky sú zo sieťoviny – umožňujú diskrétne pozorovať dieťa, a zároveň zaručujú prísun vzduchu počas horúcich dní.
- Postieľka LEODY je v súlade s európskou normou EN 716 pre cestovné postieľky.

Funkčnosť:
- LEODY sa veľmi jednoducho prenáša – postieľka má dve kolesá, ktoré uľahčujú presúvanie z jednej izby do druhej. Pri každom kolese je brzda, vďaka ktorej počas spánku alebo oddychu je postieľka vždy stabilná.
- Cestovná postieľka LEODY má malé rozmery po zložení: 76 x 20 x 20 cm. Zmestí sa dokonca aj do malého batožinového priestoru v aute.
- Priložená k LEODY taška má praktické rukoväte, ktoré uľahčujú cestovanie.

Technické parametre:
- Materiály: plast, oceľ, polyester
- Rozmery: 126 x 65 x 76 (cm)
- Rozmery matraca: 120 x 60 cm
- Hmotnosť: 11,3 kg

Určenie výrobku:
Vysoká podlaha: môže sa používať, až kým dieťa nezačne samo sadať, zdvíhať sa, rúčkovať, kľakať.
Odporúčané rozmery dodatočného matraca: 120 x 60 x 8 cm.
Funkcia ohrádky (nízka podlaha): max. 36 mesiacov a 15 kg.
Rozmery/hmotnosť balenia: 77 x 21 x 21 (cm)/13,2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: