Kinderkraft Cestovná postieľka Joy

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

JOY cestovná postieľka je perfektné riešenie pre dieťa a rodiča - je ideálna ako pre cestovanie, tak aj pre každodenné použitie. Ideálna pre odpočinok, spánok a rovnako aj pre zábavu.

79 €
Značka Kinderkraft
Kategória Cestovné postieľky
Zvoľte variant
KKLJOYPNK000001 Kód tovaru KKLJOYPNK00000 Varianta: Pink 79 €
   
KKLJOYBLU000001 Kód tovaru KKLJOYBLU000AC2 Varianta: Blue 79 €
   
 

JOY 2v1 – cestovná postieľka

Moderná cestovná postieľka, ktorá zároveň spĺňa funkciu ohrádky. Konštrukcia je vybavená systémom rýchleho skladania a rozkladania a dvojitým zabezpečením pred zložením. Postieľka sa jednoducho prenáša vďaka pohodlnej taške. Má vetrané boky vďaka sieťke a súčasťou setu je aj sieťka proti hmyzu.

Vlastnosti:
- Pevný a stabilný oceľový rám
- Bočný vchod na suchý zips
- Držiaky pomáhajú dieťaťu vstávať, zodvihovať sa a cvičiť rovnováhu
- Systém rýchleho rozkladania a skladania
- Dvojité zabezpečenie pred zložením
- 3 boky vyrobené zo sieťky zabezpečujúce kontakt s okolím a možnosť pozorovania dieťaťa
- Jednoduché prenášanie postieľky: 2 kolesá s možnosťou blokovania a taška
- Mäkká podlaha: 120 x 60 cm
- Sieťka na postieľku
- Produkt sa vyznačuje jednoduchou údržbou
- Neveľké rozmery po zložení: 76 x 20 x 20 cm

Postieľka JOY je vyrobená v súlade s európskou normou EN 716, ktorá stanovuje bezpečnostné požiadavky a testovacie metódy týkajúce sa detských postieľok.

Funkcia ohrádky – bočný vchod zapínaný na suchý zips umožňuje dieťaťu vojsť do ohrádky a vyjsť z nej. Navyše boky z priedušnej sieťky uľahčujú dieťaťu kontakt so svetom a rodičom prinášajú možnosť kontrolovať svoje dieťa.

Bezpečnosť a pohodlie – oceľový rám so spevnenou konštrukciou zaručuje absolútnu stabilitu a mäkký materiál garantuje patričné zabezpečenie – bez nutnosti montovania dodatočných poistiek. Postieľka má zabezpečenie proti náhodnému zloženiu. Toto riešenie je mimoriadne dôležité v momente, keď dieťa stojí alebo skáče v postieľke.

Jednoduchý transport – postieľku je možné jednoducho a rýchlo rozložiť a zložiť. V súprave sa nachádza taška, ktorá uľahčuje transport postieľky. Vďaka neveľkým rozmerom po zložení (76 x 20 x 20 cm) sa postieľka zmestí do batožinového priestoru automobilu.

Kolieska – kolieska uľahčujú presúvanie postieľky rýchlym a jednoduchým spôsobom. Pri nich namontované brzdy zabraňujú náhodnému premiestňovaniu postieľky.

Príslušenstvo – postieľka je vybavená dvoma špeciálnymi držiakmi, ktoré podnecujú dieťa k samostatnému a bezpečnému trénovaniu vstávania. Sieťka, ktorá je súčasťou setu, umožňuje využívanie postieľky aj na čerstvom vzduchu s garanciou pokojného spánku.

Špecifikácia:
- Značka Kinderkraft
- Model: JOY
- Materiály: plast, oceľ, polyester 200D
- Maximálne zaťaženie postieľky: 25 kg
- Hmotnosť postieľky: 8,5 kg
- Rozmery a hmotnosť postieľky: 126 x 65 x 76 (cm) / 8,5 kg
- Rozmery a hmotnosť kartónu: 77 x 21 x 21 (cm) / 9,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: