TINY LOVE Deka na hranie Gymini Into The Forrest, 0m+

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Deka 2v1 s nastaviteľnými oblúkmi na hrazdičke poskytuje dieťatku prostredie, ktoré sa dokáže prispôsobovať jeho potrebám počas obdobia rozvoja a rastu.

79,95 €    
Kód tovaru TL1205106830R
Značka Tiny Love
Kategória Hracie deky a hrazdičky
 

 Unikátny systém posuvnej strednej časti umožňuje meniť sklon hrazdičky a tým ju prispôsobiť dieťatku presne podľa jeho potrieb, čím rozvíja jeho hrubú a jemnú motoriku.

Elektronická hračka – vtáčik – zaujme svetielkami a melódiou – 30 minút hudby, 20 rôznych melódií. Hračka je odnímateľná, takže si ju môžete zobrať so sebou na spoločné výlety

Starostlivo vybrané postavičky lesných priateľov a ďalšie zaujímavé aktivity zamestnajú bábätko a poskytnú mu pocit radosti na dlhý čas. Počas doby strávenej na deke dieťa stimuluje svoje zmysly jasnými farbami a výraznými tvarmi, hudbou a hrkálkami a rôznymi textúrami a materiálmi. Pri hre na brušku a dvíhaní hlavičky dieťatko rozvíja koordináciu očí a rúk. Keď dieťatko povyrastie, môžete hrazdičku zložiť a používať deku ako samostatnú podložku na hranie


Vlastnosti:

- Elektronická odnímateľná hračka – vtáčik s hudbou a svetielkami, ktorá prehráva 20 melódií po dobu 30 minút
- Nastaviteľné oblúky do rôzneho sklonu vďaka posuvnej strednej časti
- Milé zvieracie postavičky – Priatelia z lesného sveta – štyri závesné hračky na C krúžku
- Deku je možné prať v práčke
- Lesklé saténové stužky
- Bezpečné zrkadielko na sebapoznávanie
- Plyšový srnček s hrkálkou
- Jazvec so šuštivým telom
- Hryzátko a hrkálka
- Sú potrebné batérie 3xAAA, ktoré nie sú súčasťou balenia
- Vhodné pre deti od narodenia

Rozmer: 86x76x44 cm

- Rozvíja dieťatku sluch, zrak a hmat. Jemné melódie stimulujú bábätku sluch, zatiaľ čo pestré farebné prvky z rôznych materiálov sú pre dieťatko vizuálnym zážitkom.
- Podporuje motorické zručnosti. Zaujímavé hračky lákajú dieťatko k dočiahnutiu a uchopeniu a neskôr hraniu, čím sa zlepšujú jeho motorické zdatnosti.
- Prispieva k rozvoju poznania. Stimuláciou detskej zvedavosti a povzbudzovaním k neustálemu skúmaniu sa utvára u dieťatka spojenie medzi príčinou a dôsledkom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: