Maxi-Cosi FamilyFix 360 PRO základňa

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 32
 

Revolučná posuvná a otočná základňa Maxi-Cosi FamilyFix 360 Pro poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy dieťaťa.

Dostupnosť Na dotaz
299,60 €    
Kód tovaru 8051057110MC
Značka Maxi Cosi
Kategória Základne na autosedačky
 

Maxi-Cosi FamilyFix 360 Pro základňa

Revolučná posuvná a otočná základňa Maxi-Cosi FamilyFix 360 Pro poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy dieťaťa a zároveň maximálne zjednodušuje rodičom usadenie dieťaťa do autosedačky. Vďaka unikátnej technológii SlideTech™ umožňuje otočiť a vysunúť autosedačku smerom k sebe. Už žiadny boľavý chrbát pri každodennej manipulácii s dieťaťom v aute - stačí len autosedačku otočiť, vysunúť k sebe a dieťa do nej pohodlne usadiť. Koncept Maxi-Cosi 360 Pro Family je preverený a odporúčaný nezávislou organizáciou AGR, tvorenou zdravotníckymi profesionálmi a expertmi špecializovaných na problematiku chrbta a ergonómiu.

Základňa ako súčasť koncepcie Maxi-Cosi 360 Pro Family poskytuje dokonalé ukotvenie pre autosedačky Maxi-Cosi Pebble 360 Pro a Pearl 360 Pro. V kombinácii s týmito autosedačkami je základňa vhodná na použitie od narodenia do 4 rokov (od 40 do 105 cm, do 17 kg). Základňa umožňuje, aby dieťa cestovalo v autosedačke pre lepšiu ochranu hlavy a krku v protismere od narodenia do 15 mesiacov, od 15 mesiacov do 4 rokov sa autosedačka umiestňuje v smere jazdy.

Základňa spolu s autosedačkami spĺňa najprísnejšiu bezpečnostnú normu i-Size (R129) a tým zaručuje maximálnu ochranu dieťaťa pri cestovaní autom.

Základňa FamilyFix 360 Pro sa pripevňuje do auta s pomocou úchytov ISOFIX. Vizuálny indikátor na základni minimalizuje pravdepodobnosť nesprávneho pripevnenia autosedačky. Autosedačka sa na základňu pripevní ľahko a rýchlo prostredníctvom technológie Click-and-Go. Otočný systém základne umožňuje autosedačku jednou rukou otočiť pre jednoduchšie usadenie a pripútanie dieťaťa. Vďaka technológii FlexiSpin je možné autosedačku otáčať o 360 ° v akejkoľvek polohe autosedačky. Bezpečnostný zámok rotácie vám poskytuje istotu, že autosedačka s dieťaťom bude v idúcom aute vždy v správnej polohe pre jeho maximálnu bezpečnosť. Ergonomické uvoľňovacie tlačidlo umožňuje jednoduché odpojenie autosedačky.

Bezpečnosť:
- spĺňa veľmi prísne požiadavky bezpečnostnej normy i-Size (R129)
- umožňuje, aby dieťa cestovalo v autosedačke pre lepšiu ochranu hlavy a krku v protismere od narodenia do 15 mesiacov
- od 15 mesiacov / 76 cm sa autosedačka na základňu umiestňuje v smere jazdy.
- ľahké a bezpečné pripevnenie základne do auta s využitím systému ISOFIX
- základňa je vybavená podpornou nohou, ktorá v prípade nárazu pomáha udržať autosedačku na mieste
- vizuálny indikátor na základni FamilyFix 360 Pro minimalizuje pravdepodobnosť nesprávneho pripevnenia autosedačky
- zámok rotácie fixuje autosedačku v polohe po alebo proti smeru jazdy

Hmotnosť: 8,6 kg

Značka Maxi-Cosi poskytuje na všetky svoje produkty službu výmeny autosedačky v prípade nehody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: