Little Dutch Desiatový set

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Desiatovú sadu tvorí fľaša s vyskakovacím náustkom, desiatový box s možnosťou rozdelenia na tri priehradky a box na ovocie.

39,96 €
Značka Little Dutch
Kategória Sety, taniere, misky a poháre pre deti
Zvoľte variant
Little Dutch Desiatový set - Farma Kód tovaru 107410865399LD Varianta: farma 39,96 €
   
 

Little Dutch Desiatový set (fľaša 400ml+box+box na ovocie)

Desiatovú sadu tvorí fľaša s vyskakovacím náustkom, desiatový box s možnosťou rozdelenia na tri priehradky a box na ovocie.

Stačí stlačiť a môžete piť! Stlačíte znova a fľaša je bezpečne zatvorená! Unikátna fľaša s vyskakovacím náustkom je jednoduchá na používanie a zaručí vám, že obsah fľaše nevytečie, kam nemá. Deti sa ju naučia veľmi rýchlo používať a môže ich tak sprevádzať počas všetkých aktivít, ktoré počas dňa podnikajú.

Praktický desiatový box ponúka možnosť rozdelenia na tri priehradky na oddelenie jednotlivých častí uloženej desiaty. Súčasťou boxu je aj malá vidlička, ktorá je ideálna na napichovanie kúskov ovocia či zeleniny. Zacvakávací uzáver je zárukou bezpečného uzavretia obsahu boxu.

Praktický box na ovocie, nakrájanú zeleninou a pod. má spoľahlivé tesniace viečko, ktoré chráni obsah pred vysypaním. Súčasťou boxu je aj praktická malá vidlička, aby si vaše dieťa mohlo vychutnať svoju desiatu bez zašpinenia rúk.

Súprava je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek a doplnkov pre deti Little Dutch Farma.

Materiál: ABS

Objem fľaše: 400 ml
Rozmery boxu: 17,8 x 13,2 x 6 cm
Rozmery boxu na ovocie: Ø 6,7 x 10,4 cm
Objem boxu na ovocie: 300 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: