Cybex Solution T i-Fix

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Sedačka Solution T i-Fix s vysokým operadlom, ktorá rastie s dieťaťom približne od 3 do 12 rokov.

219,95 €
Značka Cybex
Kategória Detské autosedačky Cybex
Zvoľte variant
Cybex Solution T i-Fix - Mirage Grey Kód tovaru 522004120 Varianta: Mirage Grey 219,95 €
   
Cybex Solution T i-Fix - Sepia Black Kód tovaru 522004118 Varianta: Sepia Black 219,95 €
   
 

Autosedačka Solution T i-Fix

Sedačka Solution T i-Fix s vysokým operadlom, ktorá rastie s dieťaťom približne od 3 do 12 rokov, je vybavená patentovanou sklopnou opierkou hlavy a vylepšeným odvetraním vzduchu.

Informácie o produkte:

Špecifikácia
- Vekový rozsah: Od približne 3 mesiacov do 12 rokov
- Výška dieťaťa: 100–150 cm
- Hmotnosť dieťaťa: Od približne 15 do 50 kg
- Schvaľovací predpis: UN R129/03

Dokonalé riešenie
Kiež by všetko trvalo tak dlho, ako riešenie. S neuveriteľnou životnosťou deväť rokov bude autosedačka Solution T i-Fix stálym spoločníkom vo všetkých detských chvíľach - kým dieťaťu nebude dvanásť rokov.

Je vybavený bezpečnostnými prvkami, ako je patentovaná sklopná opierka hlavy, ktorá pomáha udržať hlavu dieťaťa v bezpečnej polohe počas cesty, rovnako ako pokročilá lineárna ochrana pri bočnom náraze. Nastaviteľná opierka hlavy a automatické nastavenie šírky znamená, že môžete rýchlo reagovať na náhly rast. Systém odvetrávania chladiacim vzduchom zaručuje jazdu v pohodlí po celý rok.

Bezpečnosť a pohodlie, ktoré vydržia po celé detstvo – Solution T i-Fix.

Kompatibilný s:
- Držiak nápojov k autosedačke
- Vodítka ISOFIX

Patentovaná sklopná opierka hlavy
Patentovaná sklopná opierka hlavy naklápa hlavu dieťaťa mierne dozadu a pomáha zabrániť jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu je teda pravdepodobnejšie, že hlava vášho dieťaťa bude v chránenej polohe – sedemkrát bezpečnejšia, než keby vypadla z bezpečnostnej zóny sedačky*. Tri polohy sú k dispozícii pre správne pohodlie, či už je vaše dieťa nahor alebo spí.

Rastie do výšky a do šírky, až do približne 12 rokov
Deti veľmi rastú medzi tromi a dvanástimi rokmi. Uistite sa, že držíte krok s autosedačkou, ktorá ponúka 12 nastavení výšky. Keď zdvihnete ochranu hlavy a ramien jednou rukou, sedadlo sa automaticky rozšíri, čo umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie.

Všestranné odvetrávanie
Všestranná ventilácia udržuje teplotu sedadla pohodlnú vo všetkých ročných obdobiach. Látka Plus je tiež vybavená sieťovinovými vložkami pre ešte lepšie prúdenie vzduchu a pohodlia. Špeciálne navrhnutá 3D sieťová štruktúra zlepšuje priedušnosť až šesťkrát.**

Pokročilý systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.) je vynikajúcou kombináciou designu, bezpečnosti a funkčnosti. Aktivuje sa automaticky pred inštaláciou a zvyšuje bezpečnosť v prípade bočného nárazu. Spoločne so škrupinou tlmiacou náraz znižuje nárazovú silu o viac ako 20%***.

Systém ISOFIX vám umožní ľahko zacvaknúť Solution T i-Fix do vášho vozidla s pomocou vizuálnych indikátorov, ktoré vám ukážu, kedy je autosedačka správne nainštalovaná. Poskytuje tiež pevné spojenie s rámom vozidla pre väčšiu stabilitu v prípade nehody.

Sklopné operadlo sa dokonale prispôsobí každému sedadlu vo vozidle a zaistí tak pohodlnejšiu jazdu.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: