Stadler Form Zvlhčovač vzduchu GEORGE

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

GEORGE výkonný a nenáročný pomocník, ktorý zabezpečí ideálnu vlhkosť a čistý vzduch. Integrovaný vlhkomer vám navyše umožňuje zvoliť si presne požadovanú úroveň vlhkosti.

299 €    
Kód tovaru G-005
Značka Stadler Form
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
 

Ak si vyberiete vzduchovú práčku George ako svojho nového spolubývajúceho, môžete sa spoľahnúť na to, že to bude šťastný krok. Je to nenáročný, tichý a pritom výkonný chlapík. Zabezpečuje ideálnu vlhkosť a čistý vzduch v miestnostiach do 60 m². Jeho vo vode rotujúce disky filtrujú najmenšie častice zo vzduchu – úľavu pre každého trpiaceho alergiou. George odfiltruje zo vzduchu viac ako 66% všetkých častíc a peľu približne za 30 minút*. Zápachu sa zbaví prakticky do jednej hodiny**. Odparovacie disky a vanička na vodu sa ľahko čistia v umývačke riadu. Jeho integrovaný vlhkomer vám umožňuje zvoliť si presne požadovanú úroveň vlhkosti alebo nechať Georgea bežať nepretržite. V automatickom režime George zvolí vhodnú úroveň zvlhčovania, čím sa dosiahne požadovaná vlhkosť vzduchu veľmi ticho a energeticky efektívne.
George je tiež ideálny v spálni, na nízkej úrovni je sotva počuteľný, LED diódy môžu byť stlmené a podľa potreby môžete aj rozptýliť vašu obľúbenú vôňu do miestnosti.

JEDNODUCHÁ STAROSTLIVOSŤ
George je moderný pomocník, ktorého údržba vám naozaj nezaberie veľa času. Odparovacie disky a vanička na vodu sú umývateľné v umývačke riadu.

VSTAVANÝ HYDROSTAT
Cieľovú vlhkosť si môžete nastaviť podľa potreby na 40%, 50%, 60% alebo ho môžete nastaviť na nepretržitú prevádzku.

PREVOŇANÁ DOMÁCNOSŤ
Obklopte sa svojou obľúbenou vôňou.Náš George má špeciálnu zásuvku, do ktorej si môžete kvapnúť éterický olej a potom už len vychutnávať krásne účinky, ktoré ponúka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: