Stadler Form Zvlhčovač vzduchu EMMA

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Jedinečný osobný zvlhčovač, ktorý je vďaka USB pripojeniu použiteľný kdekoľvek, sa stane neodmysliteľnou súčasťou každej vašej cesty.

59 €
Značka Stadler Form
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
Zvoľte variant
SF emma black 01 Kód tovaru E-031 Varianta: Black 59 €
   
SF emma white 01 Kód tovaru E-030 Varianta: white 59 €
   
 

Osobný zvlhčovač je ideálnym riešením, keď je vzduch až priveľmi suchý. Emma – dáma, ktorá sa postará o optimálnu vlhkosť vzduchu. Vybavená káblom USB pre mobilné a adaptérom pre domáce použitie, bude Emma vašim stálym spoločníkom. Miluje cestovanie, takže vo vašej cestovnej batožine určite nesmie chýbať. Aj preto bola Emma navrhnutá tak, aby bola ľahká a kompaktná. Jej telo je možné uložiť do fľaše tak, aby sa čím viac šetril priestor. Balená v praktickom cestovnom puzdre, ktoré je samozrejme súčasťou balenia, môže byť Emma vždy s vami. Dve rôzne nastavenia vám umožňujú prispôsobiť výkon zvlhčovača vašim potrebám. Tento praktický zvlhčovač vzduchu je ideálny do spálne, takmer si nevšimnete, že tam je. Emma je veľmi tichá a LED diódy, ktoré má umiestnené na tele, môžete podľa potreby stlmiť alebo úplne vypnúť.

Jednoduchý a praktický

Náš nový osobný zvlhčovač je použiteľný naozaj kdekoľvek. Vďaka USB káblu ho môžeme pohodlne prenášať a používať nezávisle na tom, či práve máme k dispozícii pripojenie k sieti. Súčasťou balenia je aj adaptér pre pripojenie na sieť, vďaka čomu sa z Emmy stáva naozaj univerzálny spoločník na cesty alebo na doma.

Kompaktný a inovatívny

Emma sa zmestí do akejkoľvek cestovnej batožiny. Celú ju jednoducho spraceme do fľaše alebo teda zásobníka na vodu a vložíme do štýlového puzdra, ktoré je súčasťou balenia.

Nenaruší spánok

Tento jedinečný osobný zvlhčovač môžeme mať pokojne umiestnený aj v priestore, ktorý je vyhradený na spánok. Má totiž veľmi tichú prevádzku a LED indikátory prevádzky, umiestnené na tele, môžeme stlmiť alebo úplne vypnúť.

Technické údaje:

  • Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
  • Príkon 10 W
  • 2 úrovne výkonu
  • Nádoba na vodu s objemom 0,5 l
  • Nočný režim (stlmenie alebo úplné vypnutie LED indikátorov)
  • Rozmery 125 x 215 x 80 mm (šírka x výška x hĺbka)
  • Hmotnosť 0,4 kg
  • Úroveň hluku < 27 dB(A)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: