Stadler Form Cleaner & Descaler

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
 

Čistič a odvápňovač, vyvinutý a vyrobený pod značkou Durgol, ideálny pre jednoduché čistenie zvlhčovačov značky Stadler Form, ktorý môžeme použiť na odstraňovanie vodného kameňa aj niektorých iných domácich spotrebičov.

9,90 €    
Kód tovaru A-116
Značka Stadler Form
Kategória Bezpečnosť a monitoring dieťaťa
 

Stadler Form Cleaner & Descaler bol špeciálne vyvinutý na čistenie a odvápňovanie zvlhčovačov. Je jednoduchý na použitie, šetrný k materiálom, bez zápachu, rýchly a dôkladný. Produkt je biologicky rozložiteľný, zabezpečuje lepšiu hygienu a dlhšiu životnosť zvlhčovača. Odporúčame používať pravidelne. Po použití Cleaner & Descaler je prístroj hygienicky čistý a okamžite pripravený na použitie. Prípravok je vyvinutý a vyrobený pod značkou Durgol, švajčiarskym originálnym bojovníkom proti vodnému kameňu.

Stadler Form Cleaner & Descaler sa môže použiť aj na odstraňovanie vodného kameňa iných domácich spotrebičov, s výnimkou kávovarov a potravinárskych spotrebičov.

Zloženie: anorganická kyselina, <5% neiónové povrchovo aktívne látky

3 najdôležitejšie vlastnosti

  • špeciálne vyvinutý na čistenie a odvápňovanie zvlhčovačov
  • jednoduché použitie, šetrné k materiálom a bez zápachu
  • hygienicky čistí a účinne odvápňuje

Výnimočná spolupráca

Čistič a odvápňovač Stadler Form bol vyvinutý v spolupráci so švajčiarskou spoločnosťou Düring AG. Intenzívne obdobie vývoja a rôzne testy viedli k vytvoreniu ideálneho čistiaceho a odvápňovacieho prípravku pre zvlhčovače vzduchu, ktorý sa bude predávať výhradne pod značkou Stadler Form. Cieľom vývoja bolo vytvoriť produkt, ktorý kombinuje hygienické čistenie a dôkladné odstraňovanie vodného kameňa na predĺženie životnosti zvlhčovača vzduchu a zaručuje optimálnu hygienu.

Düring AG predáva svoje úspešné produkty na odstraňovanie vodného kameňa pod známou značkou Durgol. Počiatočná podnikateľská myšlienka pre Durgol pochádzala od babičky súčasných majiteľov spoločnosti Maria Düring-Keller. Vyvinula vysoko účinný odvápňovač Durgol na odstraňovanie vodného kameňa zo sanitárnych zariadení a tiež ho osobne predávala potenciálnym zákazníkom. V roku 1968 jej syn posunul Durgol ďalej, vďaka nemu bol vhodný aj na odstraňovanie vodného kameňa z kovových predmetov. Dnes je výrobok známy ako durgol express a je lídrom na trhu vo Švajčiarsku a Rakúsku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: