Stadler Form LUKAS Odvlhčovač a čistička vzduchu 2v1

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Odvlhčovač vzduchu Lukas je vhodný do miestností s rozlohou až 70 m2.

419 €    
Kód tovaru LUKAS
Značka Stadler Form
Kategória Starostlivosť o vzduch
 

Stadler Form Odvlhčovač vzduchu LUKAS

Lukas miluje vlhké miestnosti až do 70m2 a efektívne odstraňuje prebytočnú vlhkosť zo vzduchu. Dokúpením HEPA H11 filtra sa premení aj na čističku vzduchu. Vhod padne špeciálny režim pre rýchle sušenie bielizne a želanú vlhkosť či nepretržitú prevádzku nastavíte jednoducho, cez mobilnú aplikáciu

Odvlhčovač vzduchu Lukas k vašim službám
Odvlhčovač vzduchu Lukas je vhodný do miestností s rozlohou až 70 m2 a rovnomernú distribúciu suchého vzduchu do priestoru zaručuje pohybujúci sa vývod vzduchu Swing. Vstavaný vlhkomer monitoruje aktuálnu vlhkosť vzduchu a jej úroveň môžete sledovať na displeji alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.

S voliteľným HEPA filtrom sa premení aj na čističku vzduchu
V miestnostiach s vysokou vlhkosťou, pivniciach či práčovniach môže byť vzduch kontaminovaný spórami plesní a nebezpečnými baktériami. Filter HEPA H11, ktorý sa dá dokúpiť ako voliteľné príslušenstvo, zachytí až 95% najmenších častíc prachu a peľu. To ocenia najmä alergici. Filter bez problémov zachytí aj iné škodlivé látky, ako sú vírusy, baktérie a spóry plesní.

Suchá bielizeň raz – dva – tri
Potrebujete rýchlo vysušiť vlhkú bielizeň? Odvlhčovač vzduchu Lukas sa o to postará vďaka špeciálnemu režimu na rýchle sušenie bielizne. Po jeho spustení sa aktivuje funkcia Swing a vývod vzduchu sa bude pohybovať. Režim zaistí rýchle vysušenie bielizne a následne sa Lukas automaticky vypne.

Ovládajte odvlhčovač vzduchu cez aplikáciu
Pomocou mobilnej aplikácie Stadler Form dokážete ovládať všetky funkcie odvlhčovača a monitorovať aktuálnu kvalitu vzduchu kdekoľvek a kedykoľvek. Cez aplikáciu je dostupný aj 24-hodinový časovač a funkcia rodičovského zámku, ktorá deaktivuje ovládací panel odvlhčovača vzduchu.

Prekvapivý výkon, jednoduché ovládanie
Pri optimálnych podmienkach dokáže odvlhčovač Lukas získať zo vzduchu až 20 litrov vody za deň. Na dotykovom ovládacom paneli jednoducho zvolíte jednu zo štyroch úrovní výkonu odvlhčovania alebo nastavíte vlhkosť, ktorú chcete v miestnosti dosiahnuť a udržiavať. Vyberte si požadovanú úroveň vlhkosti vzduchu v rozsahu 30 až 80 %.

Veľkorysý objem nádoby na zber vody
Nádoba na zber vody získanej zo vzduchu má veľkorysý objem až 4,2 litra. Po jej naplnení ju z odvlhčovača jednoducho zboku vysuňte a vyberte, vodu vylejte a znovu vložte, aby Lukas pokračoval v odvlhčovaní. Ak chcete zaistiť nepretržitú prevádzku odvlhčovača vzduchu bez potreby vylievania vody, jednoducho ho pripojte priamo k odtoku pomocou pribalenej hadičky.

Inteligentný časovač šetrí energiu
Odvlhčovač vzduchu Lukas disponuje aj jedinečným 24-hodinovým časovačom, ktorý umožňuje v aplikácii určiť čas zapnutia a vypnutia s presnosťou na minútu. Využite znížené tarify počas noci a ušetrite na spotrebe elektrickej energie.

Oceníte kompaktné rozmery i nočný režim
Kompaktné rozmery vám umožnia umiestniť Lukasa do akejkoľvek miestnosti, v ktorej potrebujete znížiť nadmernú vlhkosť - či už je to chodba, komora či pivnica. Vďaka tichej prevádzke a nočnému režimu vás nebude Lukas rušiť ani počas spánku v spálni či detskej izbe.

Presúvajte Lukasa bez námahy
Vďaka takmer neviditeľným kolieskam na spodnej strane môžete odvlhčovač Lukas ľahko a bez námahy premiestniť kdekoľvek potrebujete. Funkcia automatického rozmrazovania Defrost zas zabráni tvorbe námrazy počas prevádzky v chladných miestnostiach s teplotou menšou ako 5° C.

Technické údaje
VÝKON
Čistenie vzduchu: Filter HEPA H11 (voliteľné príslušenstvo)
Pohybujúci sa vývod vzduchu Swing: áno
Technológia: kondenzačná
Veľkosť miestnosti (max): 70 m² / 175 m³
Odvlhčovací výkon (max v ideálnych podmienkach): 20 l vody / 24 hod
Objem nádoby na vodu: 4,2 l
Režim rýchleho sušenia bielizne: áno
Pripojenie k odtoku vody: áno
Automatické vypnutie pri naplnení zásobníka: áno
Funkcia automatického rozmrazovania Defrost: áno

OVLÁDANIE
- Ovládanie cez aplikáciu: Stadler Form
- Úrovne výkonu: 4
- Zabudovaný vlhkomer: áno
- Nastavenie požadovanej vlhkosti vzduchu: 30 % – 80 %
- Časovač: vypnutie po 1-9 hod, 24-hod program v aplikácii
- Nočný režim: áno
- Kolieska na jednoduchú manipuláciu: áno

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Rozmery (š x v x h): 358 x 572 x 254 mm
Hmotnosť: 15,8 kg
Hlučnosť: 38 – 52 dB(A)
Spotreba energie: 260 W

Obsah balenia: Hadička na pripojenie k odtoku vody

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: