Silver Cross Autosedačka Motion All Size 360 Space

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

Autosedačka vhodná pre deti od narodenia do cca 12 rokov (od 40 do 145 cm).

479,60 €    
Kód tovaru SX440.SP
Značka Silver Cross
Kategória Detské autosedačky ostatné
 

Silver Cross Motion All Size 360 autosedačka

Unikátna autosedačka Silver Cross Motion All Size 360 je jediná otočná autosedačka na trhu, zodpovedajúca najprísnejšej bezpečnostnej norme i-Size, ktorá umožní vášmu dieťaťu cestovať bezpečne a pohodlne od narodenia až do cca 12 rokov. Autosedačka sa pre ľahký prístup k dieťaťu otáča o 360 ° a vďaka ľahko vyberateľným vložkám a nastaviteľnej opierke hlavy sa prispôsobí veľkosti dieťaťa.

V teste ADAC jeseň 2022 bola autosedačka vyhodnotená ako najlepšia autosedačka kategórie 0-3.

Sedák otočný o 360° umožňuje výber medzi polohou po alebo proti smeru jazdy. Sedenie proti smeru jazdy zaisťuje vyššiu ochranu hlavy a krku dieťaťa. Od 15 mesiacov (od cca 76 cm) môže byť sedačka umiestnená aj v smere jazdy. Otočné sedadlo uľahčuje aj pripútanie dieťaťa.

Autosedačka sa do auta pripevňuje s pomocou úchytov Isofix. Podporná noha v prípade nárazu pomáha udržať autosedačku na mieste. Systém bočnej ochrany SPS chráni dieťa v prípade bočného nárazu.

Nastaviteľná vložka pre novorodencov poskytuje pohodlie a bezpečie dieťaťu od narodenia. Osem polôh opierky hlavy umožňuje prispôsobiť autosedačku výške rastúceho dieťaťa. Tri polohy náklonu ponúkajú pohodlie pri spánku aj pri pozorovaní okolia z okna auta. 5-bodové bezpečnostné pásy sa pre ľahšiu manipuláciu s dieťaťom ľahko pripnú k bokom autosedačky. Od výšky 100 cm (cca od 4 rokov) sa dieťa v autosedačke púta bezpečnostnými pásmi vozidla. 5-bodové pásy sa v tomto veku dieťaťa ľahko skryjú do vnútra autosedačky. Pre maximálne pohodlie dieťaťa je autosedačka potiahnutá kombináciou mäkkej, priedušnej bambusovej tkaniny a textílie vyrábanej s ohľadom na udržateľnosť životného prostredia z recyklovaných PET fliaš.

Snímateľný poťah je možné prať v práčke.

Rozmery: Š 44 x V 64-78,2 x H 37 cm
Hmotnosť: 14,4 kg

Vhodné pre deti od narodenia do cca 12 rokov (od 40 do 145 cm).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: