OYSTER 3 - Babystyle kombinovaný kočík 2v1 - vystavený

Neohodnotené
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Akcia platí len na vystavený kočík na predajni!

Bežná cena 849 €
Ušetríte 250 € (–29 %)
599 €
Značka Oyster-BabyStyle
Kategória Detské kočíky
Zvoľte variant
OYSTER 3 - Babystyle kombinovaný kočík 2v1 Kód tovaru O3-2V1-MC_VYSTAVENY Varianta: MERCURY (CITY GREY rám) 849 € 599 €
   
 

Kočík Oyster3 2v1

- kočík Oyster3 môžete zložiť aj so sedacou časťou nasadenou na podvozku, a to bez ohľadu na to, či je nasadená v smere alebo proti smeru jazdy
- je vhodný od narodenia až do 22 kg,
- zahŕňa striešku, bezpečnostné popruhy a opierku hlavičky, ktoré môžete v sedacej časti nastaviť naraz, a to až do 4 výškových pozícií
- otvárateľná strieška s textíliou s ochranným faktorom UV 50+ má integrovaný vysúvací slnečný šilt
- v zadnej časti striešky sa nachádza sieťka na odvetrávanie pre prísun čerstvého vzduchu do kočíka
- podvozok vo farbe City Grey je precízne zakončený ručne prešívanou tvarovanou rukoväťou a madlom
- priestranný nákupný kôš po sedacou časťou
- kolesá odolné voči prepichnutiu a odpruženie celého rámu pre hladšiu a plynulejšiu jazdu a ovládateľnosť
- nová revolučná magnetická spona znamená pre váš kočík z pohľadu užívateľa maximálne príjemnú zmenu

Vlastnosti kočíka Oyster3

- Väčší kočík, menší po zložení. Vo svete, kde je kľúčovým aspektom design šetriaci priestor, môže byť Oyster3 väčší než Oyster2: je posadený vyššie, zanecháva väčšiu stopu, má väčšie kolesá a dokonca zvládne uviezť dieťa, ktoré váži až 22 kg. Aby sme vám uľahčili život, Oyster3 je vďaka svojej veľkosti mimoriadne kompaktný a skladá sa i so sedacou časťou nasadenou na podvozku. Teleskopická rukoväť uľahčuje manipuláciu, či už pri skladovaní kočíka alebo napríklad vo verejnej doprave.
- Univerzálnosť
- Jedná sa o kočík, ktorý môžete pokojne zložiť aj so sedacou časťou nasadenou na podvozku či už v pozícii v smere alebo proti smeru jazdy. Odobratie a opätovné nasadenie sedacej časti je ľahké a ergonomické; jednoducho uchopte popruh nachádzajúci sa medzi sedadlom a operadlom, zatiahnite smerom hore a sedaciu časť zdvihnite. Sedaciu časť môžete sklopiť úplne do ľahu (v oboch pozíciách na podvozku), je teda vhodná na použitie od narodenia.
- Je vybavená 5-bodovými bezpečnostnými pásmi s polstrovanými chráničmi v ramennej časti, opierkou hlavičky pre ešte väčšie pohodlie, strieškou s ochranou UV 50+, ktorú môžete pomocou zipsu rozopnúť a predĺžiť, slnečným šiltom a v časti striešky sa nachádza ventilačná sieťka určená na použitie v letných dňoch.
- Designové spracovanie
- Krásne spracovaný podvozok Oyster3 je k dispozícii v obľúbenej City Grey farbe a je zakončený ručne prešívaným madlom a teleskopickou rukoväťou.
- BabyStyle integroval na podvozok nové, väčšie turbínové kolesá s pneumatikami vyplnenými ER-penou, ktoré sú vysoko odolné a eliminujúce prípadný defekt. Vďaka týmto kolesám bude vaša jazda s kočíkom Oyster3 hladká, pohodlná a plynulá. Oyster3 teraz ponúka mäkšie odpruženie pre výlety v členitejšom teréne a otočné predné kolesá, ktoré uzamknete jediným tlačidlom.
- Čo je na kočíku Oyster3 naozaj pôsobivé, je skutočnosť, že rastie so svojim pasažierom od bábätka až po väčšie dieťa; na okraji striešky nájdete dve uvoľňovacie tlačidlá, ktoré pri súčasnom stlačení umožňujú rodičom nastaviť výšku striešky a bezpečnostných popruhov bez toho, aby ste sa museli popruhov vôbec dotknúť.

Technické údaje:
- Váha: 11,75 kg
- Rozmery po zložení: 71 cm (dĺžka) x 57 cm (šírka) x 37 cm (hĺbka)
- Rozmery kočíka: 94 cm (dĺžka) x 57 cm (šírka) x 102 cm (výška)
- Výška rukoväti: od 102 do 112 cm
- Sedacia časť – úplne sklopená: 85 cm (dĺžka) x 30 cm (šírka)

Vhodný od narodenia do 22 kg

Pláštenka je súčasťou balenia kočíka

Hlboká vanička Oyster3

- vhodná na príležitostné spanie cez noc
- možnu ju ľahko nasadiť alebo odňať z podvozka
- má hojdaciu základňu so stabilizačnými nožičkami
- vhodná od narodenia do 9 kg (cca 6 mesiacov)
- vhodná na použitie s kočíkmi Oyster3 (bez nutnosti adaptérov)

Súčasťou je:
- plochý penový matrac
- nánožník na zips
- polohovateľná strieška
- pláštenka

Hlboká vanička Oyster3 je vhodná na občasný celonočný spánok, zahŕňa plochý penový matrac, ktorý umožňuje malým deťom rásť a pohodlne sa pretiahnuť. Vanička je akýmsi ochranným hniezdom vášho bábätka, je naozaj ľahké ju nasadiť na podvozok kočíka alebo ju z neho odobrať. Základňa obsahuje stabilizačné nožičky, ktoré môžete zasunúť a hlboká vanička získa funkciu jemnej kolísky. Je vhodná na použitie od narodenia do 9 kg (čo zodpovedá približne 6 mesiacom veku dieťatka). Môžete ju používať na podvozku kočíka Oyster3 a tiež s kočíkom Oyster Zero (pričom táto kombinácia vyžaduje použitie adaptérov).

Súčasťou balenia je aj pláštenka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: