Muuvo Kombinovaný kočík Quick SE 2

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 40
 

Kočík si poradí s každým terénom – typicky mestským aj lesným.

736 €
Značka Muuvo
Kategória Detské kočíky
Zvoľte variant
Muuvo Kombinovaný kočík Quick SE 2 - Diamond Graphite Kód tovaru SE2_DG Varianta: Diamond Graphite 736 €
   
Muuvo Kombinovaný kočík Quick SE 2 - Sunset Black Kód tovaru SE2_SB Varianta: Sunset Black 736 €
   
Muuvo Kombinovaný kočík Quick SE 2 - Paradise Gold Kód tovaru SE2_PG Varianta: Paradise Gold 736 €
   
Muuvo Kombinovaný kočík Quick SE 2 - Chromium Black Kód tovaru SE2_CHB Varianta: Chromium Black 736 €
   
 

Objavte znova kočík, ktorý už poznáte – Muuvo Quick SE 2 je moderná verzia kočíka obľúbenej poľskej značky. Quick SE 2 bol obohatený o ešte praktickejšie riešenie, vďaka ktorým o hlavu prekonáva svoju predchádzajúcu verziu. Zmeny sa dotkli nielen korbičky kočíka, ale aj sedačky kočíka a tašky pre mamičku alebo otecka.

Pri hlbokej verzii Quick SE 2 je možné vaničku namontovať v dvoch výškových úrovniach vďaka zväčšujúcim sa adaptérom a do strechy prístrešku je zabudovaná moskytiéra.

Sedačka kočíka teraz poskytuje úplne novú úroveň pohodlia – vďaka výškovému nastaveniu chrbtovej opierky sa prispôsobí výške dieťaťa, perforácia chrbtovej opierky zaisťuje ešte lepšie prúdenie vzduchu a magnetická pracka sedačky uľahčuje upevnenie dieťaťa v kočíku.

Rodičovská taška, ktorá sa pripevňuje ku kočíku, má nové popruhy so systémom nastavenia tak, aby vám perfektne sedela.

Set s kočíkom obsahuje slnečnú clonu, ktorá sa bude hodiť v lete.

Muuvo Quick SE 2 je kočík, ktorý má všetko, čo môže rodič potrebovať pri dlhých a vyčerpávajúcich prechádzkach. Pohodlie, štýl, jednoduché použitie, moderné funkcie a zároveň malé rozmery prispôsobené mestským uliciam sú charakteristickými znakmi tohto kočíka.

Kočík obsahuje:
- Korbička
- Športová časť
- Konštrukcia
- Moskytiéra
- Pláštenka
- Taška
- Nánožník
- Adaptéry na vaničku

Zmeny v korbičke
Muuvo Quick SE 2 má vaničku, ktorá prešla veľkou metamorfózou. Pomocou zväčšovacích adaptérov ho môžeme nastaviť vyššie alebo nižšie na ráme v závislosti od výšky rodiča. Vďaka tomu máme priamy prístup k bábätku a ľahšie s ním nadviažeme bližší kontakt. V strieške je zabudovaná moskytiéra, vďaka ktorej pri prechádzkach s bábätkom v divokejších oblastiach máme 100% istotu, že nezostalo doma. Súprava obsahuje slnečnú clonu – záchrana v slnečných dňoch.

Prvotriedny matrac
Matrac je hlavnou postavou vaničky – práve on je zodpovedný za to, že pri každej prechádzke bábätko cestuje so správnym držaním tela, čo zaisťuje úplne rovná poloha v ľahu. Matrac je potiahnutý exkluzívnou látkou, ktorej výplet je prítomný po celom vnútrajšku korbičky. To dáva pocit súdržnosti a dieťa cestuje v čistom, útulnom a bezpečnom hniezde.

Plná ventilácia
Vanička má moderný dvojitý ventilačný systém. Panoramatické vetranie v korbe kočíka Muuvo Quick SE 2 poskytuje optimálnu úroveň tepelného komfortu a navyše dáva bábätku nový pohľad na svet – panoráma v korbe zväčšuje zorné pole batoľaťa, čo mu umožňuje obdivovať nové pohľady.

Vanička je prispôsobená na prechádzky za každého počasia . V zime postačí zakryť vetracie okienka, nasadiť kryt na vrch korbičky a znížiť jej búdku. Dieťa tak bude v poriadku aj napriek nízkej teplote vonku.

Nastaviteľná rukoväť
Nastaviteľná rukoväť v ráme kočíka je inteligentná funkcia, ktorá umožňuje rodičovi prispôsobiť kočík svojim predispozíciám. Muuvo Quick SE 2 je kočík bez obmedzenia, pre každú rodinu. Pozrite sa na rukoväť samotného kočíka – s takou starostlivou povrchovou úpravou nadobúda prémiové triedy.

Sedadlo na mnoho rokov
V chodiacej verzii vydrží kočík Muuvo Quick SE 2 dlhé roky. Jeho maximálna nosnosť je 22 kg, čo dokazuje, že je prispôsobený súčasným štandardom, a inovatívne funkcie nastavenia výšky chrbtovej opierky je skutočným dôkazom toho, že kočík rastie s dieťaťom.

Magnetická pracka na popruhy
Bezpečnostné pásy sú prvým krokom k bezpečnej ceste, preto je dôležité, aby bol ich upevňovací systém jednoduchý a spoľahlivý. Magnetická pracka poskytuje pohodlie pri upnutí dieťaťa do kočíka, čo je super pohodlné pre rodičov a bezpečné pre samotného cestujúceho, najmä keď sa chce pokúsiť pripútať.

Perforovaný sedák
Perforácia chrbtovej opierky v sedáku Muuvo Quick SE 2 umožňuje priechod vzduchu kočíkom a umožňuje tak pokožke dieťaťa dobre dýchať. Mäkko polstrované, odvetrávané sedadlo je pohodlné na cestovanie po mnoho rokov.

Rozšírená strieška s oknom
Veľká búdka kočíka umožňuje rodičovi prevádzku v širokom rozsahu, vďaka čomu dobre ochráni dieťa pred slnkom bez ohľadu na jeho polohu v danú dennú dobu. Strieška s filtrom UPF50+ je navyše vodeodolná, vďaka čomu vám letné mrholenie nepokazí prechádzku, ale odlíši ju od ostatných. Búdka má okienko pre vetranie a pozorovanie dieťaťa.

Ploché polohovateľné sedadlo
Poloha poležiačky v sedačke je dôležitá z dvoch dôvodov – tým prvým je, že deti pri prechádzke často zaspia as rozloženou opierkou chrbta a zdvihnutou opierkou nôh môžu spať, ako dlho chcú.

Druhým dôvodom je, že rovná poloha chrbtovej opierky umožňuje prepravovať v kočíku deti, pre ktoré už korbička nie je bezpečná, pretože sa v nej dvíhajú.

Predné a zadné sedadlo
Dve možnosti nastavenia sedadla, predné alebo zadné k rodičovi, vám umožní prispôsobiť kočík potrebám vašej rodiny. Montáž sedačky je rýchla a jednoduchá, funguje na princípe kľučiek systému.

Veľké univerzálne kolesá
Muuvo Quick SE 2 je kočík, ktorý vám umožní spontánne sa rozhodnúť, kam pôjdete na prechádzku, s vedomím, že tento multifunkčný kočík si poradí s každým terénom – typicky mestským a lesným. Výnimočne veľké zadné kolesá a torzné predné kolesá sú perfektnou kombináciou, vďaka ktorej bude kočík fungovať v meste aj mimo neho. Kolesá sú amortizované a nie je potrebné ich pumpovať.

Kabelka sa zapína dvoma spôsobmi
Elegantná rodičovská taška v Muuvo Quick SE 2 je vybavená dvoma sadami popruhov, ktoré umožňujú montáž rôznymi spôsobmi. Jedna sada má systém nastavenia výšky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: