PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0915 905 788 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

CYBEX Sirona Z i-Size SCUDERIA FERRARI

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

 UN R129 / 02, 45 - 105 cm, od narodenia až do cca 4 rokov

 BEZPEČNÉ CESTOVANIE PROTI SMERU JAZDY

Cena 340,79 € bez DPH
408,95 €
Značka Cybex
Kategória Autosedačky upevnené Isofixom do 18kg
Zvoľte variant
CYB 18 y045 EU VIBL SironaZiSize Ferrari ausgegraut screen HD Kód tovaru 520000997 Varianta: Ferrari Victory Black 408,95 €
340,79 € bez DPH
   
CYB 18 y045 EU SIGR SironaZiSize Ferrari ausgegraut screen HD Kód tovaru 520000999 Varianta: Ferrari Silver Grey 408,95 €
340,79 € bez DPH
   
 

 SIRONA Z i-SIZE

 Base Z NIE JE SÚČASŤOU - je nutné dokúpiť

 UN R129 / 02, 45 - 105 cm, od narodenia až do cca 4 rokov

 BEZPEČNÉ CESTOVANIE PROTI SMERU JAZDY

 Funkcia Driving Direction Control (D.D.C.) zabraňuje používať autosedačku v pozícii po smere jazdy, ak je dieťa mladšie ako 16 mesiacov (menšia ako 76 cm). Keďže sa cestovania v pozícii proti smeru jazdy považuje za najbezpečnejší spôsob prepravy detí, Sirona Z i-Size umožňuje cestovanie v tejto pozícii pre deti až do 4 rokov.

Testy ukazujú, že v pozícii proti smeru jazdy je sila čelného nárazu rovnomerne rozložená cez veľkú plochu chrbtovej opierky a v porovnaní s autosedačkami v pozícii po smere jazdy je riziko zranenia nižšia o viac ako 80%. CYBEX odporúča autosedačky v pozícii proti smeru jazdy pre deti až do 105 cm (cca 4 roky).

 Sirona Z i-Size ponúka zvýšenú bezpečnosť pri čelnom náraze tiež v pozícii po smere jazdy. Vďaka Energy Reduction Technology (ER-Tech) sa znižujú sily čelného nárazu, ktoré pôsobia na krk dieťaťa o viac ako 20%, v porovnaní s ostatnými systémami pásov na trhu.

Pri bočnom náraze sa kombinácia energie absorbujúce škrupiny a systému L.S.P. postará o zvýšenú bezpečnosť a redukciu síl nárazu až o cca 25%.

Integrovaná odrazová doska poskytuje vyššiu úroveň bezpečnosti aj v prípade nárazu zo zadnej časti vozidla. O bezpečnosť, ale aj pohodlie sa stará výškovo nastaviteľná opierka hlavy, ktorá z autosedačky Sirona Z i-Size robí bezpečnú a pohodlnú voľbu, ktorá rastie spoločne s dieťaťom.

 - 360 ° otočný mechanizmus

- Driving Direction Control (D.D.C.) - prevencia proti nesprávnemu použitý

- Energy Reduction Technology (ER-Tech) - ochrana pri čelnom náraze v pozícii po smere jazdy

- integrovaný L.S.P. systém

- súčasť modulárneho systému Z-Line

- výškovo nastaviteľná opierka hlavy

- polohovanie a otáčania jednou rukou

- 5-bodový systém pásov

- energiu absorbujúce škrupina

- odrazová doska

- držiaky pásov

360 ° otočný mechanizmusPoskytuje pohodlné ukladanie a vyberanie dieťaťa a znižuje zaťažovanie chrbta rodičov. Zároveň uľahčuje zmenu pozície autosedačky. DRIVING DIRECTION CONTROL (D.D.C.)Zabraňuje nesprávnemu používanie autosedačky v pozícii po smere jazdy. 

ENERGY REDUCTION TECHNOLOGY (ER-TECH)Ponúka zvýšenú ochranu vášho dieťaťa v pozícii po smere jazdy pri čelnom náraze. Tzv. ER-Tech znižuje sily čelného nárazu, ktoré pôsobia na krk dieťaťa o viac ako 20%, v porovnaní s ostatnými 5bodovým systémami pásov. POZÍCIE PROTI SMERU JAZDY

Testy ukazujú, že v pozícii proti smeru jazdy je sila čelného nárazu rovnomerne rozložená cez veľkú plochu chrbtovej opierky a v porovnaní s autosedačkami v pozícii po smere jazdy je riziko zranenia nižšia o viac ako 80%.

CYBEX odporúča autosedačky v pozícii proti smeru jazdy pre deti až do 105 cm, cca 4 roky. INTEGROVANÝ L.S.P. SYSTÉM Ponúka zvýšenú bezpečnosť pri bočnom náraze. V kombinácii s energiu absorbujúci škrupinou znižuje silu bočného nárazu až o cca 25%. MODULÁRNY SYSTÉM Zostaňte flexibilné - v rámci modulárneho systému Z-Line možno na základňu Base Z nasadiť autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.

 VÝŠKOVO nastaviteľná opierka hlavy12 pozícií pre prispôsobenie autosedačky podľa výšky vášho dieťaťa. POLOHOVANIE A OTÁČANIE JEDNOU RUKOUUľahčuje nastavenie autosedačky. Pre pohodlné cestovanie možno autosedačku Sirona Z i-Size nastaviť do 5 polôh v pozícii proti smeru jazdy a do 3 polôh v pozícii po smere jazdy. 5bodový BEZPEČNOSTNÁ PÁSPre ľahké zabezpečenie vášho dieťaťa. 

ENERGIU ABSORBUJÚCI škrupinuAbsorbuje sily nárazu a chráni dieťa vnútri autosedačky.odrazovou doskouPre zvýšenú bezpečnosť pri náraze zozadu. DRŽIAKY PÁSOVUľahčuje vyberanie dieťaťa z autosedačky. 

Príslušenstvo k dokúpeniu: - Letný poťah- Navádzací plasty ISOFIX - 1 pár vždy súčasťou- Držiak nápojov 

dĺžka / šírka / výška: 715, 430, 670 mm

váha: 15 kg UN R129 / 02, 45 - 105 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.