Cybex Pallas G i-Size 2023

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 22
 

Sedačka 2v1, ktorá rastie s vašim dieťaťom po celú dobu jeho detstva – od batoľaťa až po vek dospievania.

249,95 €
Značka Cybex
Kategória Detské autosedačky
Zvoľte variant
Cybex Pallas G i-Size 2023 - Lava Grey Kód tovaru 522002189 Varianta: Lava Grey 249,95 €
   
Cybex Pallas G i-Size 2023 - Moon Black Kód tovaru 522002177 Varianta: Moon Black 249,95 €
   
 

Pallas G i-Size

Zoznámte sa s ocenenou autosedačkou Pallas G i-Size, ktorá je orientovaná dopredu a poskytuje ešte vyššiu bezpečnosť tým, že znižuje riziko poranenia krku o 40%. Rastie s vašim dieťaťom, takže ju budete môcť používať dlhšie ako 10 rokov. Nástup do vozidla je navyše jednoduchší ako inokedy, pretože dieťa môžete zaistiť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Vybrané funkcie:
- Zníženie počtu poranení krku o 40 % Viac ako 10 rokov použiteľnosti Zabezpečí dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd
- Viac bezpečnosti, viac pohodlia: Zoznámte sa s pokročilým tlmiacim štítom
- Rodičia už roky dôverujú autosedačkám CYBEX Pallas, že udržia ich deti v bezpečí. Model Pallas G i-Size je novou generáciou tohto oceňovaného radu, ktorý predstavuje - roky úspešných inovácií. Autosedačka umiestnená v smere jazdy, ktorá stavia na presvedčivých výsledkoch technológie tlmiaceho štítu, zlepšuje ju pre ešte vyššiu bezpečnosť a jednoduché použitie a znižuje riziko poranenia krku o 40%. Autosedačka, ktorá rastie s vašim dieťaťom, poskytuje pohodlie a ochranu viac ako desať rokov  Pallas G i-Size: Perfektný pre nadchádzajúce roky, vždy k dispozícii chrániť vaše milované.

Technické špecifikácie:
- Norma i-Size, UN R129/03
- Hmotnosť: približne 9–50 kg
- Výška: 76–150 cm
- Vek: od >15 mesiacov do približne 12 rokov

Vlastnosti:
- Zníženie počtu poranení krku o 40 %
- Viac ako 10 rokov použiteľnosti
- Zabezpečí dieťa počas niekoľkých sekúnd
- Zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku
- Vynikajúca integrovaná ochrana pri bočnom náraze
- Ľahko nastavte sedačku do pohodlnej polohy pre spanie
- Zaručuje príjemné prúdenie vzduchu okolo vášho dieťaťa, a to aj počas horúcich dní.
- Intuitívna a bezproblémová pre bezpečnú inštaláciu

Pokyny na údržbu:
Textilný poťah je možné prať v práčke na 30 °C programom pre jemné pranie

Kompatibilita produktu:
Držiak nápojov
Príručky ISOFIX

Pre deti od 76 do 105 cm, > 15 mesiacov (použitie s pokročilým tlmiacim štítom): Pri zaisťovaní dieťaťa tlmiacim štítom je bezpodmienečne nutné dodatočne pripevniť remeň horného upínania.

Pre deti od 100 do 150 cm (použitie s 3-bodovým bezpečnostným pásom vozidla): Keď deti dosiahnu túto výšku, je sedačka zaistená 3-bodovým bezpečnostným pásom vozidla, zatiaľ čo použitie systému ISOFIX a horného popruhu je voliteľné.

Kompatibilita s vozidlami: Všimnite si logá i-Size: Ak má sedadlo vášho vozidla toto logo, je možné v ňom používať všetky detské autosedačky i-Size a nebude teda uvedené na našom zozname kompatibilných vozidiel. Ak vaše vozidlo nemá sedadlo označené logom i-Size, skontrolujte prosím kompatibilitu vozidla. Pokiaľ vozidlo na zozname nenájdete, kontaktujte prosím náš tím zákazníckej podpory. Takmer všetky vozidlá vyrobené po roku 2015 sú pravidelne vybavené sedadlami i-Size.

Zníženie počtu poranení krku o 40%
Pokročilý bezpečnostný pultík znižuje riziko poranenia krku pri čelnom náraze, s vynikajúcim výkonom v porovnaní so systém pásov. Pri čelnom náraze sa dieťa posúva dopredu cez bezpečnostný pultík, ktorý plní podobnú funkciu ako airbag, pričom sila nárazu je rozložená po celej jeho veľkej ploche. To znižuje záťaž na zraniteľný krk a chráni hlavu dieťaťa.

Viac ako 10 rokov použiteľnosti
Sedačka 2v1, ktorá rastie s vašim dieťaťom po celú dobu jeho detstva – od batoľaťa až po vek dospievania. Vaše dieťa je chránené bezpečnostným pultíkom, kým nevyrastie do hmotnosti 21 kg. Potom sa odstráni bezpečnostný pultík a sedačka sa zaistí bezpečnostným pásom vozidla, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu, pokiaľ dieťa nedosiahne výšku 150 cm (približne 12 rokov).

Zabezpečí dieťa v priebehu niekoľkých sekúnd
Integrovaný nastaviteľný bezpečnostný pultík chráni vaše dieťa ľahko, rýchlo a spoľahlivo. Výskum ukazuje, že bezpečnostné pultíky majú výrazne nižšiu závadovosť ako systémy pásov*. Tento nový bezpečnostný pultík je vybavený praktickým prackovým systémom – žiadne ďalšie naťahovanie sa cez dieťa alebo stretávanie sa s bezpečnostnými pásmi. Nastaviteľné prispôsobenie bezpečnostného pultíka zaisťuje vynikajúce pohodlie pre vaše rastúce dieťa. *Müller G.; Kühn M.; Karakus B. ; Bende J. 2019. „Nesprávne použitie detských zadržiavacích systémov: Ďalšie aspekty terénnej štúdie GDV 2017.‚ Gesamtverband der Deutschen Versicherungswirtschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55.

Patentovaná sklopná opierka hlavy
Patentovaná sklopná opierka hlavy s 3 polohami pomáha zabrániť prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Hlava dieťaťa zostáva v bezpečnostnej zóne autosedačky, čo umožňuje zaistiť optimálnu bezpečnosť najmä v prípade bočného nárazu. Tri možnosti nastavenia sklopenia vám tiež pomôžu nájsť ideálnu polohu, ktorá vášmu dieťaťu pomôže relaxovať a zaspať.

Integrovaná ochrana pri bočnom náraze
Systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze Plus poskytuje zvýšenú bezpečnosť v prípade bočného nárazu. Systém L.S.P. Plus znižuje sily nárazu v prípade bočného nárazu o viac ako 20 % v porovnaní s rovnakou autosedačkou bez systému L.S.P.

Možnosť sklopenia sedačky jednou rukou
Možnosť sklopenia sedačky jednou rukou vám pomôže udržať vaše dieťa v pohodlí a spokojnosti. Bez ohľadu na vek dieťaťa je sklopiť sedačku ľahké, aby mohlo pokojne spať, keď ste spolu na cestách.

Zlepšené prúdenie vzduchu
Systém odvetrávania umožňuje prúdenie chladného vzduchu cez autosedačku, zabraňuje hromadeniu tepla a pomáha zaistiť pohodlnú teplotu s sedačke aj v horúcich dňoch.

Intuitívna inštalácia
Upevnenie ISOFIX a Top Tether zaisťujú, že autosedačka môže byť ľahko a bezpečne inštalovaná. Upevnenie ISOFIX vám pomôže správne namontovať sedačku, zatiaľ čo Top Tether poskytuje kotviaci úchyt na ďalšie zvýšenie bezpečnosti a stability. Oba prvky sú vybavené ľahko kontrolovateľnými indikátormi, ktoré potvrdzujú, keď je autosedačka správne nainštalovaná a pripravená na použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: