Cybex nosič Yema Tie by Jeremy Scott Wings

6 hodnotení
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Detské nosítko CYBEX Yema Tie z kolekcie Jeremy Scott spĺňa prirodzenú potrebu dieťaťa po telesnom kontakte a vďaka svojmu ergonomickému tvaru je ideálnym spoločníkom pre prvé roky života dieťaťa.

389,95 €    
Kód tovaru 518000147
Značka Cybex
Kategória Detské nosiče a šatky
 

TENTO PRODUKT NIE JE MOŽNÉ KÚPIŤ CEZ E-SHOP. NAVŠTÍVTE PROSÍM NAŠU PREDAJŇU.

Jeremy Scott je posledným rebelom medzinárodného sveta módy. Jeho tvorba dokáže pritiahnuť a je tou najhorúcejšou témou medzi štýlovou elitou. Pri svojej druhej spolupráci so CYBEX Scott znova napína svoje revolučné svalstvo a mení paradigmy tak, že prináša nebo dole na zem. Slogan kolekcie "Adults Suck Then You Are One" a jeho ikonické krídla so zlatým zdobením ostro kontrastujú s klasickou čiernou farbou kolekcie. Vzrušujúce súznenie Scott pop-artu a priekopníckeho funkčného dizajnu firmy CYBEX - nebesky-diabolské stretnutie!

slider2_2000

Detské nosítko CYBEX Yema Tie z kolekcie Jeremy Scott spĺňa prirodzenú potrebu dieťaťa po telesnom kontakte a vďaka svojmu ergonomickému tvaru je ideálnym spoločníkom pre prvé roky života dieťaťa.

Zlaté krídla navyše vášmu dieťaťu pridajú na anjelovom vzhľade.

Detské nosítko Yemaya - štýlové nosenie, sebavedomý štýl

Detské nosítko Yemaya v sebe spája najvyšší módne štandard s dokonalou ergonómiou. Minimalistický dizajn a starostlivo zvolené detaily robia z nosítka Yemaya nadštandardné módny doplnok.

Štýloví rodičia si Yemayu zamilujú pre jej módny dizajn, zatiaľ čo pre deti bude mať prínos blízky kontakt pri nosení. Vďaka plynulo nastaviteľnému sedacímu panela a nastaviteľnej opierke hlavy rastie nosítko spoločne s dieťaťom. Je vhodné od narodenia do dvoch rokov (3,5 kg - 12 kg, cca 86 cm) a ponúka tri pozície nosenia: pozícia vpredu, pozície na boku a pozície na chrbte. Táto nosenie podporujú prirodzenú pozíciu s roztiahnutými nohami, ktorá je dôležitá pre vývoj bedrových kĺbov dieťaťa.

Pozícia nosenie vpredu

Tvárou k hrudi rodičia možno deti nosiť už od narodenia. Nosítko podporuje správnu postavenie tela v pozícii s roztiahnutými nohami, ktorá môže pomôcť správnemu vývoju bedrových kĺbov dieťaťa.

Pozícia nosenie na boku

Deti, ktoré už udržia samostatne hlavičku (od cca 3 mesiace) možno nosiť tiež v pozícii na boku. Tá im umožní odpočívať pri ramene mamičky a zároveň vnímať okolité prostredie.

Pozícia nosenie na chrbte

Deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) možno v Yemaye nosiť aj v pozícii na chrbte, ktorá rodičom uľahčuje niesť váhu dieťaťa.

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: